Jak te wakacje szybko minęły… niestety wrzesień zbliża się wielkimi krokami… zatem jest to najlepszy moment na to, aby odświeżyć swoje gazetki i zaopatrzyć się w nowe pomoce. W tym roku moja grupa będzie cała “bazgrołkowa”… A co przygotowałam? Oczywiście mnóstwo odświeżonych pomocy, które można znaleźć na stronie Przedszkolankowo.pl, ale tym razem są one w bazgrołkowym wydaniu. Może i Wam przypadną do gustu 🙂

  • PLAN DNIA W PRZEDSZKOLU… to odświeżona wersja planu, który znajduje się na stronie. Tym razem wyglądem dostosowany jest do bazgrołkowych materiałów. Do plansz możecie wykorzystać również wiersz o pierwszym dniu Bazgraptusia w przedszkolu, który znajdziecie >>>TUTAJ<<<. Pozostałe materiały są do pobrania poniżej 🙂

PLIK DO POBRANIA: PLAN DNIA w przedszkolu (1)

  • KODEKS PRZEDSZKOLAKA ważna to sprawa, może wspólnie z Bazgraptusiem poznacie przedszkolne zasady? Zestaw składa się z wiersza, planszy oraz dwóch kart pracy 🙂

PLIK DO POPBRANIA: bazgrołki poznają kodeks przedszkolaka

  • PORY ROKU to aż 29 stron z materiałami, w skład których wchodzą plansze, karty pracy, emblematy oraz wiersz z zadaniami dla dzieci. Może w tym roku nauczycie się pór roku z bazgrołkami?

PLIK DO POBRANIA: PORY ROKU

  • ETYKIETY DO PRZEDSZKOLNYCH KĄCIĄKÓW… tego nigdy za wiele… także i tym razem odświeżona wersja etykiet, które mogą zdobić Wasze przedszkolne sale.

PLIK DO POBRANIA: ETYKIETY DO KĄCIKÓW 3, ETYKIETY DO KĄCIKÓW 2, ETYKIETY DO KĄCIKÓW 1

  • ETYKIETY DLA DZIECI z miejscem na wpisanie imienia dziecka. Imiona można wpisywać ręcznie lub w programie, który otwiera pliki PDF np. Adobe Acrobat Reader.

PLIK DO POBRANIA: Etykiety (1)

  • FIGURY GEOMETRYCZNE również i takich plansz nie może brakować w sali… Poniżej plik do pobrania z planszami oraz etykietami, a wkrótce kilka kart pracy…

PLIK DO POBRANIA: FIGURY GEOMETRYCZNE

  • ETYKIETY DO KALENDARZA… czyli nowe wersje etykiet z miesiącami oraz dniami tygodnia (dwie wersje).

PLIK DO POBRANIA: MIESIĄCE (1), DNI TYGODNIA 2, DNI TYGODNIA 1

  • KALENDARZ POGODY, czyli kilka emblematów, które ułatwią nam stworzenie kalendarza oraz karta pracy.

PLIK DO POBRANIA: kalendarz pogody

Jak Wam się podobają bazgrołkowe materiały? U mnie w dalszym ciągu przygotowania, czyli drukowania, laminowanie, wycinanie… a w około biegająca trójka dzieci… jednym słowem artystyczny nieład i chaos… ale może do “pierwszego zdążę”

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?