Jak te wakacje szybko minęły… niestety wrzesień zbliża się wielkimi krokami… zatem jest to najlepszy moment na to, aby odświeżyć swoje gazetki i zaopatrzyć się w nowe pomoce. W tym roku moja grupa będzie cała „bazgrołkowa”… A co przygotowałam? Oczywiście mnóstwo odświeżonych pomocy, które można znaleźć na stronie Przedszkolankowo.pl, ale tym razem są one w bazgrołkowym wydaniu. Może i Wam przypadną do gustu 🙂

  • PLAN DNIA W PRZEDSZKOLU… to odświeżona wersja planu, który znajduje się na stronie. Tym razem wyglądem dostosowany jest do bazgrołkowych materiałów. Do plansz możecie wykorzystać również wiersz o pierwszym dniu Bazgraptusia w przedszkolu, który znajdziecie >>>TUTAJ<<<. Pozostałe materiały są do pobrania poniżej 🙂

PLIK DO POBRANIA: PLAN DNIA w przedszkolu (1)

  • KODEKS PRZEDSZKOLAKA ważna to sprawa, może wspólnie z Bazgraptusiem poznacie przedszkolne zasady? Zestaw składa się z wiersza, planszy oraz dwóch kart pracy 🙂

PLIK DO POPBRANIA: bazgrołki poznają kodeks przedszkolaka

  • PORY ROKU to aż 29 stron z materiałami, w skład których wchodzą plansze, karty pracy, emblematy oraz wiersz z zadaniami dla dzieci. Może w tym roku nauczycie się pór roku z bazgrołkami?

PLIK DO POBRANIA: PORY ROKU

  • ETYKIETY DO PRZEDSZKOLNYCH KĄCIĄKÓW… tego nigdy za wiele… także i tym razem odświeżona wersja etykiet, które mogą zdobić Wasze przedszkolne sale.

PLIK DO POBRANIA: ETYKIETY DO KĄCIKÓW 3, ETYKIETY DO KĄCIKÓW 2, ETYKIETY DO KĄCIKÓW 1

  • ETYKIETY DLA DZIECI z miejscem na wpisanie imienia dziecka. Imiona można wpisywać ręcznie lub w programie, który otwiera pliki PDF np. Adobe Acrobat Reader.

PLIK DO POBRANIA: Etykiety (1)

  • FIGURY GEOMETRYCZNE również i takich plansz nie może brakować w sali… Poniżej plik do pobrania z planszami oraz etykietami, a wkrótce kilka kart pracy…

PLIK DO POBRANIA: FIGURY GEOMETRYCZNE

  • ETYKIETY DO KALENDARZA… czyli nowe wersje etykiet z miesiącami oraz dniami tygodnia (dwie wersje).

PLIK DO POBRANIA: MIESIĄCE (1), DNI TYGODNIA 2, DNI TYGODNIA 1

  • KALENDARZ POGODY, czyli kilka emblematów, które ułatwią nam stworzenie kalendarza oraz karta pracy.

PLIK DO POBRANIA: kalendarz pogody

Jak Wam się podobają bazgrołkowe materiały? U mnie w dalszym ciągu przygotowania, czyli drukowania, laminowanie, wycinanie… a w około biegająca trójka dzieci… jednym słowem artystyczny nieład i chaos… ale może do „pierwszego zdążę”

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account