Jestem nauczycielką i pracuję w przedszkolu już od paru ładnych lat.

Jednak nie jest to główne moje zajęcie jestem jeszcze „pełno-etatową mamą” trzech chłopców.. Jako mama i nauczycielka mam milion pomysłów na sekundę, którymi chcę się podzielić. Jak dobrze wiecie w naszym zawodzie musimy być na pewno bardzo kreatywne i pomysłowe, ale co jeśli brakuje nam weny twórczej bądź po prostu chcielibyśmy podpatrzeć u innych ich pomysły… więc gdzie najlepiej zajrzeć? Ja osobiście mam kilka takich ulubionych miejsc, które są wręcz przesycone inspiracjami, do których zawsze zaglądam i od razu wpada mi do głowy mnóstwo fajnych pomysłów. Uważam, że warto się inspirować, podglądać rożne propozycje, projekty, przenosić do siebie jakieś ciekawe koncepcje. Teraz przyszedł czas, abym i Ja mogła podzielić się swoimi patentami… Także warto próbować stworzyć coś samodzielnie, to zawsze ogromnie cieszy. Zachęcam również do dzielenia się własnymi pomysłami oraz umieszczaniem swoich postów… Mam nadzieje, że moje projekty zainspirują Was do tworzenia czegoś podobnego, a nawet lepszego przez co Wasza codzienna praca będzie bardziej atrakcyjna …

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?