Drogi Użytkowniku naszego bloga Przedszkolankowo.pl

Na łamach strony Przedszkolankowo.pl zamieszczamy nadsyłane do nas publikacje edukacyjne nauczycieli wychowania przedszkolnego.Publikowanie ich na naszym blogu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestrowania się do serwisu, a więc każdy może dołączyć do grona autorów dzieląc się z innymi swoimi pomysłami. Do każdej publikacji wystawiane jest bezpłatne zaświadczenie.

REGULAMIN PUBLIKACJI:

WAŻNE!
1. Opublikowany materiał nie może być PLAGIATEM.
2. Za publikację prawnie odpowiada autor, blog Przedszkolankowo.pl jest jedynie miejscem, które daje autorom możliwość dzielenia się własnymi tekstami, scenariuszami, wierszami itd.
3. Prawa autorskie do publikacji posiadają autorzy tekstów.
4. Dopuszcza się publikacje zbiorowe.
5. W przypadku gdy Twoja publikacja została opracowana na podstawie różnych książek, przewodników, poradników nie zapomnij podać na dole BIBLIOGRAFII ułatwi to innym dodarcie do cennego źródła.
6. Autor publikacji zawierających cytowane teksty utworów (np. wierszy) wykorzystanych w scenariuszach jest zobowiązany do podania imion i nazwisk ich twórców lub miejsc pochodzenia utworów.
7. Do najciekawszych publikacji Przedszkolankowo.pl przygotuje dodatkowe materiały i pomoce dydaktyczne do zajęć.

ZASADY PUBLIKACJI:
1. Publikacje zamieszczane są nieodpłatnie.
2. Materiały muszą być nadsyłane przez wiadomość e-mail wysłaną na adres kontakt@przedszkolankowo.pl i powinny zawierać jedynie tekst, bez tabel, elementów graficznych.
3. Osoba przesyłająca materiały do publikacji musi być ich autorem lub działać z jego upoważnienia.
4. Przedszkolankowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji. Ponosi ją autor (autorzy) danej publikacji.
5. Autor publikacji, przesyłając swoje dane, wyraża zgodę na ich prezentację osobom trzecim podczas wyświetlania publikacji.
6. Przedszkolankowo.pl zastrzega sobie prawo dokonywania poprawek edytorskich w publikacji.
7. Autor publikacji wyraża zgodę na emisję kreacji reklamowych na podstronie BLOGA Przedszkolankowo.pl z daną publikacją i nie ma prawa do roszczeń majątkowych z tym związanych.
8. Autor udziela zgody na publikację na BLOGU Przedszkolankowo.pl na czas nieokreślony.
9. Czas oczekiwania zależny jest od ilości napływających publikacji.

Aby opublikować swój autorski tekst należy:
1. Dokładnie przeczytać REGULAMIN oraz ZASADY PUBLIKACJI!
2. Wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@przedszkolankowo.pl, z następującymi informacjami:

• IMIĘ I NAZWISKO AUTORA:
  • MIEJSCOWOŚĆ:
  • TYTUŁ PUBLIKACJI:
  • RODZAJ POBLIKACJI: (scenariusz zajęć, scenariusz uroczystości, scenariusz przedstawienia teatralnego, wiersz, bajka, opowiadania, referat, artykuł).
  • NAZWA PLACÓWKI np. Przedszkole Publiczne nr… w…

3. Dołączyć autorski tekst wklejając go w okienku wiadomości e-mail lub przesłać TEKST dodając załącznik w postaci pliku WORD.
4. Wstawić następujące oświadczenie (!): Zapoznałem(am) się z regulaminem oraz zasadami publikacji na BLOGU Przedszkolankowo.pl i akceptuję ich warunki.
5. Przesłane materiały będą dostępne po ich zweryfikowaniu i akceptacji przez Administratorów.
6. O ukazaniu się publikacji powiadomimy na podany adres e-mail (wiadomość zawierać będzie zaświadczenia o publikacji zapisane jako plik PDF do samodzielnego wydruku).