Jeżeli jeszcze poszukujecie ciekawych propozycji projektów, które możecie realizować wspólnie z przedszkolakami to zapraszam Was do zapoznania się z naszą bazgrołkową wersją projektów.

Coś dla MAŁYCH MATEMATYKÓW? Oczywiście bazgrołki przygotowały szereg zadań i wyzwań, których głównym celem jest jest rozwijanie u dzieci kompetencji, takich jak: logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci oraz umiejętność pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie oraz eksperymentowanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<< 

W ŚWIECIE BAZGROŁKOWYCH EMOCJI to propozycja zadań i wyzwań przygotowana z myślą o młodszych przedszkolakach, ale i nie tylko. Głównym celem projektu jest jest rozpoznawanie i nazywanie emocji, rozwijanie umiejętności niezbędnych w poprawnych relacjach z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie odporności emocjonalnej i umiejętności radzenia sobie w nowych i trudnych sytuacjach, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci oraz umiejętność pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Eksperymentowania i badanie zjawisk przyrodniczych, czyli coś w sam raz dla MAŁYCH NAUKOWCÓW. Celem przygotowanych wyzwań i zadań jest rozbudzenie ciekawości otaczającym światem przyrody,prowadzenie obserwacji, wyciąganie wniosków z przeprowadzonych doświadczeń i eksperymentów przez dzieci.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

A może technologiczny świat odkryjecie wspólnie z Baztechusiem? Celem projektu jest rozwijanie u dzieci kompetencji informatycznych, matematycznych i naukowo-technicznych oraz zadaniowe podejście do stawianych problemów, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci jak również rozwijanie umiejętności pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie oraz eksperymentowanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Niewątpliwie Wasze zajęcia uatrakcyjnią wyzwania zawarte w BAZGROŁKOWYM KALENDARZU. Celem projektu jest rozwijanie dzieci we
wszystkich sferach aktywności m.in. takich jak: językowa, poznawcza, artystyczna, ruchowa oraz rozwijanie umiejętności społecznych dzieci i pracy w zespole.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Więc nie tracie czasu i zaproście bazgrołki do wspólnej zabawy 🙂 W plikach do pobrania znajdziecie opisy i regulaminy projektów, materiały dla Koordynatorów, dyplomy, medale, pomoce itd. POWODZENIA!

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Kraina Szczęścia 3 lata temu

    Baztechuś wydaje się najlepszym i najbardziej przyszłościowym projektem. Przyszłość w technologii, informatyce i programowaniu. Najważniejsza jest kontynuacją. W Polsce wiele projektów nie ma swojej kontynuacji, co powoduje że pieniądze z dobrego pomysłu są poprostu marnowane.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?