BAZGROŁKOWE projekty działań edukacyjnych CZAS START!

Jeżeli jeszcze poszukujecie ciekawych propozycji projektów, które możecie realizować wspólnie z przedszkolakami to zapraszam Was do zapoznania się z naszą bazgrołkową wersją projektów.

Coś dla MAŁYCH MATEMATYKÓW? Oczywiście bazgrołki przygotowały szereg zadań i wyzwań, których głównym celem jest jest rozwijanie u dzieci kompetencji, takich jak: logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci oraz umiejętność pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie oraz eksperymentowanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<< 

W ŚWIECIE BAZGROŁKOWYCH EMOCJI to propozycja zadań i wyzwań przygotowana z myślą o młodszych przedszkolakach, ale i nie tylko. Głównym celem projektu jest jest rozpoznawanie i nazywanie emocji, rozwijanie umiejętności niezbędnych w poprawnych relacjach z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie odporności emocjonalnej i umiejętności radzenia sobie w nowych i trudnych sytuacjach, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci oraz umiejętność pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Eksperymentowania i badanie zjawisk przyrodniczych, czyli coś w sam raz dla MAŁYCH NAUKOWCÓW. Celem przygotowanych wyzwań i zadań jest rozbudzenie ciekawości otaczającym światem przyrody,prowadzenie obserwacji, wyciąganie wniosków z przeprowadzonych doświadczeń i eksperymentów przez dzieci.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

A może technologiczny świat odkryjecie wspólnie z Baztechusiem? Celem projektu jest rozwijanie u dzieci kompetencji informatycznych, matematycznych i naukowo-technicznych oraz zadaniowe podejście do stawianych problemów, rozwijanie umiejętności społecznych dzieci jak również rozwijanie umiejętności pracy w zespole poprzez różne formy aktywności takie jak: zabawy, ruch, doświadczanie oraz eksperymentowanie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Niewątpliwie Wasze zajęcia uatrakcyjnią wyzwania zawarte w BAZGROŁKOWYM KALENDARZU. Celem projektu jest rozwijanie dzieci we
wszystkich sferach aktywności m.in. takich jak: językowa, poznawcza, artystyczna, ruchowa oraz rozwijanie umiejętności społecznych dzieci i pracy w zespole.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Więc nie tracie czasu i zaproście bazgrołki do wspólnej zabawy 🙂 W plikach do pobrania znajdziecie opisy i regulaminy projektów, materiały dla Koordynatorów, dyplomy, medale, pomoce itd. POWODZENIA!

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Kraina Szczęścia 12 listopada, 2021 at 7:47 pm

    Baztechuś wydaje się najlepszym i najbardziej przyszłościowym projektem. Przyszłość w technologii, informatyce i programowaniu. Najważniejsza jest kontynuacją. W Polsce wiele projektów nie ma swojej kontynuacji, co powoduje że pieniądze z dobrego pomysłu są poprostu marnowane.

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...