OŁÓWEK czy też KREDKA, jako nieodzowny element pasowania na przedszkolaka lub ucznia (artykuł sponsorowany)

Uroczystość pasowania na przedszkolaka/ucznia nieodzownie kojarzy się z wielkim ołówkiem/kredką, po dotknięciu której każdy nowy przedszkolak lub uczeń staje się pełnoprawnym członkiem placówki, w której rozpoczął swoją edukację.

Właśnie takie cudowne ołówki / kredki, które uatrakcyjnią niejedną uroczystość znajdziecie w ofercie zakładu stolarskiego ADWER! Produkt ten jest wykonany w całości z drewna, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia i może służyć waszej placówce przez wiele kolejnych lat. Ołówek dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czerwony, niebieski, żółty oraz zielony. Jego cena to 149,00 zł.

Zamówienie możecie składać telefonicznie lub mailowo! Poniżej znajdziecie dane kontaktowe i co najważniejsze firma ADWER oferuje szybkie terminy realizacji.

A co zrobić z takim ołówkiem/kredką po pasowaniu? Nie chowajcie jej oczywiście do szafy, może ona stanowić dekorację kącika plastycznego 😊, jak również może stanowić ciekawe urozmaicenie podczas organizowanego w przedszkolu Dnia Kredki 😊

DANE KOTNTAKTOWE:

Adwer Zakład Stolarski Wer Zbigniew

52-019 Wrocław  ul. Brochowska 6

Bank Pekao SA IIIo/Wrocław

www.adwerstolarnia.pl

tel.605-619-755

e-mail: adwerstolarnia@o2.pl

Sposób płatności:

• przedpłata na rachunek bankowy za ołówek 149,00 zł plus koszt dostawy 19,00 zł razem 168,00 zł,
  • możliwość zakupu na odroczony termin płatności na podstawie zamówienia koszt jak wyżej 168,00 zł,
  • przesyłka za pobraniem czyli płatność za ołówek 149,00 zł plus  koszt dostawy 27,00 zł  razem 176,00 zł zapłata kurierowi przy dostawie.

*artykuł sponsorowany