Uroczystość pasowania na przedszkolaka/ucznia nieodzownie kojarzy się z wielkim ołówkiem/kredką, po dotknięciu której każdy nowy przedszkolak lub uczeń staje się pełnoprawnym członkiem placówki, w której rozpoczął swoją edukację.

Właśnie takie cudowne ołówki / kredki, które uatrakcyjnią niejedną uroczystość znajdziecie w ofercie zakładu stolarskiego ADWER! Produkt ten jest wykonany w całości z drewna, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia i może służyć waszej placówce przez wiele kolejnych lat. Ołówek dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czerwony, niebieski, żółty oraz zielony.

Zamówienie możecie składać telefonicznie lub mailowo! Poniżej znajdziecie dane kontaktowe i co najważniejsze firma ADWER oferuje szybkie terminy realizacji.

A co zrobić z takim ołówkiem/kredką po pasowaniu? Nie chowajcie jej oczywiście do szafy, może ona stanowić dekorację kącika plastycznego 😊, jak również może stanowić ciekawe urozmaicenie podczas organizowanego w przedszkolu Dnia Kredki 😊

DANE KOTNTAKTOWE:

Adwer Zakład Stolarski Wer Zbigniew

52-019 Wrocław  ul. Brochowska 6

NIP 894 107 50 69

Bank Pekao SA IIIo/Wrocław

41 1240 3464 1111 0000 3558 8054

www.adwerstolarnia.pl

tel.605-619-755

e-mail: adwerstolarnia@o2.pl


Sposób płatności:

  • przedpłata na rachunek bankowy za ołówek 149,00 zł plus koszt dostawy 19,00 zł razem 168,00 zł,
  • możliwość zakupu na odroczony termin płatności na podstawie zamówienia koszt jak wyżej 168,00 zł,
  • przesyłka za pobraniem czyli płatność za ołówek 149,00 zł plus  koszt dostawy 27,00 zł  razem 176,00 zł zapłata kurierowi przy dostawie.

*artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?