Hawajskie inspiracje na wakacje!

Poznajcie kolejną część przygód małych Bazgrołków. Tym razem zabiorą dzieci na Hawaje, a po podróży każdy będzie miał okazje wykonać niejedno hawajskie wyzwanie jakie przygotowały bazgrołki.

Wspólnie z dziećmi możecie stworzyć wakacyjne księgi zadań, a po prawidłowo wykonanym zadaniu przedszkolaki będą mogły odbić rączkę w wyznaczonym miejscu. Dodatkowo zostało opracowanych kilka kart pracy. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć nie tylko hawajski dzień, ale nawet hawajski tydzień w waszych grupach.

Przygotowanie Księgi jest naprawdę proste 🙂 wystarczy wydrukować zadania dla dzieci, dziurkaczem zrobić dziurki i związać całość zwykłym sznurkiem 🙂

Oczywiście sami możecie wybrać zadania i karty pracy i wydrukować tylko te, które przypadną Wam do gustu. Na koniec hawajskich zmagań możecie wręczyć dyplomy, który zostały opracowane do zestawu. Opis zabaw znajdziecie w poradniku dla nauczyciela, a wszystkie karty z zadaniami znajdziecie w Bazgrołkowej księdze hawajski zadań przedszkolaków 🙂 Wprowadzeniem do hawajskich zabaw może być wiersz, który dołączyłam do poradników 🙂

Bazgrołkowa księga hawajskich zadań przedszkolaków PORADNIK

Bazgrołkowa księga hawajskich zadań przedszkolaków.

DYPLOM

Dodatkowo przygotowałam kilka plansz ze zdjęciami Hawaii…

Jak Wam się podoba? A możecie macie inne pomysły na hawajskie zabawy? Podzielcie się nimi w komentarzach poniżej 🙂

ALOHA!

P.S.

A już wkrótce pojawi się Bazgrołkowa księga wakacyjnych zadań przedszkolaków, gdzie znajdziecie bardziej uniwersalne zadania, które mam nadzieję spodobają się dzieciom i Wam 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account