Hawajskie inspiracje na wakacje!

Poznajcie kolejną część przygód małych Bazgrołków. Tym razem zabiorą dzieci na Hawaje, a po podróży każdy będzie miał okazje wykonać niejedno hawajskie wyzwanie jakie przygotowały bazgrołki.

Wspólnie z dziećmi możecie stworzyć wakacyjne księgi zadań, a po prawidłowo wykonanym zadaniu przedszkolaki będą mogły odbić rączkę w wyznaczonym miejscu. Dodatkowo zostało opracowanych kilka kart pracy. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć nie tylko hawajski dzień, ale nawet hawajski tydzień w waszych grupach.

Przygotowanie Księgi jest naprawdę proste 🙂 wystarczy wydrukować zadania dla dzieci, dziurkaczem zrobić dziurki i związać całość zwykłym sznurkiem 🙂

Oczywiście sami możecie wybrać zadania i karty pracy i wydrukować tylko te, które przypadną Wam do gustu. Na koniec hawajskich zmagań możecie wręczyć dyplomy, który zostały opracowane do zestawu. Opis zabaw znajdziecie w poradniku dla nauczyciela, a wszystkie karty z zadaniami znajdziecie w Bazgrołkowej księdze hawajski zadań przedszkolaków 🙂 Wprowadzeniem do hawajskich zabaw może być wiersz, który dołączyłam do poradników 🙂

Bazgrołkowa księga hawajskich zadań przedszkolaków PORADNIK

Bazgrołkowa księga hawajskich zadań przedszkolaków.

DYPLOM

Dodatkowo przygotowałam kilka plansz ze zdjęciami Hawaii…

Jak Wam się podoba? A możecie macie inne pomysły na hawajskie zabawy? Podzielcie się nimi w komentarzach poniżej 🙂

ALOHA!

P.S.

A już wkrótce pojawi się Bazgrołkowa księga wakacyjnych zadań przedszkolaków, gdzie znajdziecie bardziej uniwersalne zadania, które mam nadzieję spodobają się dzieciom i Wam 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?