W zeszłym roku na blogu pojawił się post zawierający List od Mikołaja… zatem w tym roku pomysł na List do Mikołaja… 🙂  Poniżej znajdzie dwa zestawy, w skład których wchodzi:

• koperta do wydrukowania, wycięcia i złożenia,
  • list do Mikołaja, na którym jest  miejsce na rysunek wymarzonego prezentu jak również zaznaczenie czy dziecko było grzeczne w tym roku 🙂 (w wyznaczonym miejscu należy wstawić „X”),
  • dyplom dla dziecka od Mikołaja, możecie taki dyplom dołączyć do paczek mikołajkowych 🙂

Zestawy przygotowane są w dwóch wersjach kolorystycznych 🙂 a materiały zapisane są jako pliki PDF 🙂 Jeżeli szukacie listu od Mikołaja to znajdziecie go >>>TUTAJ<<< 🙂

PLIKI DO POBRANIA ZESTAW 1:  Dyplom, Koperta, Pocztówka do Mikołaja

PLIKI DO POBRANIA ZESTAW 2: Dyplom, Koperta, Pocztówka do Mikołaja

Przy okazji zachęcam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥