MINI ZESTAW

BAŁWANKOWE RADY NA ZIMOWE ZABAWY!

MINI ZESTAW Bałwankowe rady na zimowe zabawy! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, prezentacja multimedialna oraz znaczki opracowane jako dodatek do plansz. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat bezpiecznych i niebezpiecznych zabaw zimą.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

Materiały zostały włożone do jednego pudełka w skład którego wchodzą:

PŁYTA Z PREZENTACJĄ MULTIMEDIALNĄ, na której znajdziecie materiały opracowane do wiersza „Bałwankowe rady na zimowe zabawy”. Prezentacje zostały przygotowane w programie PowerPoint. Na płycie znajdziecie dwa pliki: prezentację PowerPoint 97-2003 oraz prezentację PowerPoint 2016. Podczas odtwarzania wybierajcie tą, która odpowiada wgranemu na waszym komputerze pakietowi OFFICE. Prezentacje oraz animacje uruchamiają się po kliknięciu w myszkę, w ten sposób sami kontrolujecie czas wyświetlania poszczególnych slajdów.

PRZEWODNIK, w którym znajdziecie autorski tekst wiersza, opis zabaw i eksperymentów, które możemy przeprowadzić z dziećmi podczas zimy.

TECZKA, a w niej znajdziecie 9 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, oraz 9 plansz demonstracyjnych wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowanych. W teczce znajdziecie również dwa arkusze ze znaczkami. Na każdym arkuszu jest po 6 znaczków (uśmiechnięte bałwanki oraz smutne bałwanki), które możecie wykorzystać podczas omawiania plansz. Zadaniem dzieci jest dopasowanie odpowiednich znaczków do plansz (bezpieczne zabawy – uśmiechnięte buzie, niebezpieczne zabawy – smutne buzie). Znaczki zostały wydrukowane na papierze fotograficznym 180g (do samodzielnego wycięcia i laminowania).

KOSZT ZESTAWU

Do wyboru są możliwe 2 opcje zakupu:

  • PLIKI PDF – 15,00 zł
  • ZESTAW W PUDEŁKU – 60,00 zł

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT)

lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia pudełka nie ma możliwości zwrotu towaru.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?