MINI ZESTAW

BAŁWANKOWE RADY NA ZIMOWE ZABAWY!

MINI ZESTAW Bałwankowe rady na zimowe zabawy! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, prezentacja multimedialna oraz znaczki opracowane jako dodatek do plansz. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat bezpiecznych i niebezpiecznych zabaw zimą.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

Materiały zostały włożone do jednego pudełka w skład którego wchodzą:

PŁYTA Z PREZENTACJĄ MULTIMEDIALNĄ, na której znajdziecie materiały opracowane do wiersza “Bałwankowe rady na zimowe zabawy”. Prezentacje zostały przygotowane w programie PowerPoint. Na płycie znajdziecie dwa pliki: prezentację PowerPoint 97-2003 oraz prezentację PowerPoint 2016. Podczas odtwarzania wybierajcie tą, która odpowiada wgranemu na waszym komputerze pakietowi OFFICE. Prezentacje oraz animacje uruchamiają się po kliknięciu w myszkę, w ten sposób sami kontrolujecie czas wyświetlania poszczególnych slajdów.

PRZEWODNIK, w którym znajdziecie autorski tekst wiersza, opis zabaw i eksperymentów, które możemy przeprowadzić z dziećmi podczas zimy.

TECZKA, a w niej znajdziecie 9 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, oraz 9 plansz demonstracyjnych wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowanych. W teczce znajdziecie również dwa arkusze ze znaczkami. Na każdym arkuszu jest po 6 znaczków (uśmiechnięte bałwanki oraz smutne bałwanki), które możecie wykorzystać podczas omawiania plansz. Zadaniem dzieci jest dopasowanie odpowiednich znaczków do plansz (bezpieczne zabawy – uśmiechnięte buzie, niebezpieczne zabawy – smutne buzie). Znaczki zostały wydrukowane na papierze fotograficznym 180g (do samodzielnego wycięcia i laminowania).

KOSZT ZESTAWU

Do wyboru są możliwe 2 opcje zakupu:

  • PLIKI PDF – 15,00 zł
  • ZESTAW W PUDEŁKU – 60,00 zł

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT)

lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia pudełka nie ma możliwości zwrotu towaru.

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?