List od Mikołaja…

Wysyłacie listy do Mikołaja? Jeżeli nie… to może warto o tym pomyśleć, bo grudzień zbliża się wielkimi krokami… Przedszkolaki napisaniem takiego listu będą na pewno bardzo przejęte. Do napisania listu możecie użyć gotowych wzorów, które znajdziecie na blogu PaniMonia >>>TUTAJ<<<.

A co potem? No cóż możecie sami zorganizować odpowiedź od Mikołaja dla dzieci. Gdzie zawrzecie kilka mikołajowych rad, co należy zrobić, aby wymarzony prezent trafił do każdego przedszkolaka. Taki samodzielnie przygotowany list od Mikołaja możecie zostawić rano w sali na dywanie, a gdy wejdziecie z dziećmi zobaczycie mikołajkową niespodziankę 🙂 Poniżej znajdziecie wzór takiego listu 🙂

LIST OD MIKOŁAJA (1)

LIST OD MIKOŁAJA (2)

LIST OD MIKOŁAJA (3)

LIST OD MIKOŁAJA (4)

Znalazłam również kilka stron, niestety płatnych… na których możecie zamówić list lub film dla dzieci. Będzie to na pewno piękna pamiątka.

Takie listy lub filmy możecie zamówić na dwóch stronach. Jedna z nich znajduje się na Elfi >>>TUTAJ<<<, możecie ich również znaleźć na FB >>>TUTAJ<<<. Możecie również skorzystać z oferty Poczty Polskiej >>>TUTAJ<<<, gdzie na specjalnie przygotowanej stronie zamówicie nie tylko list czy film, ale także spersonalizowaną książeczkę. Zachęcam Was do zapoznania się z wyżej wymienionymi stronami, może w tym roku zdecydujecie się na taką mikołajkową niespodziankę.

Jeżeli chodzi o koszty to zarówno na jednej jak i na drugiej stronie ceny są bardzo zbliżone, ja jednak nie mam doświadczenia z takimi zamówieniami. Ale wśród nas są tacy nauczyciele, którzy już zamawiali taką niespodziankę dla dzieci. Dlatego piszcie pod postem czy warto skorzystać, z mikołajkowej oferty jaką znajdziemy na stronie Poczty Polskiej 🙂

W powyższych wersjach list możecie wysyłać drogą elektroniczną, a odpowiedź otrzymacie również drogą elektroniczną (w bardzo szybkim czasie), ale znalazłam jeszcze adres do naszego, polskiego Mikołaja gdzie w tradycyjny sposób wysyłacie list na adres:

BIURO LISTÓW DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

POLSKA WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

PRZYSTANEK MIKOŁAJÓW

57-215 SREBRNA GÓRA

Gdy zdecydujecie się wysłać list do Mikołaja na wskazany wyżej adres, nie zapomnijcie załączyć do listu koperty z zapisanym adresem zwrotnym oraz przyklejonym znaczkiem. Bo tylko wtedy otrzymacie odpowiedź od Mikołaja. Muszę przyznać, że również z tego sposobu wysyłania listu jeszcze nie korzystałam. Dlatego jeżeli, ktoś z Was już wysyłał list na wyżej wskazany adres proszę podzielić się w komentarzu poniżej swoimi wrażeniami 🙂 jak długo czeka się na odpowiedź i czy wszytko przebiegło pomyślnie… Jeżeli znacie jeszcze inne mikołajowe adresy zachęcam do umieszczenia ich w komentarzu 🙂 🙂 🙂


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...