Drogie Koleżanki i Koledzy coraz częściej piszecie bardzo  miłe komentarze na moim blogu oraz wysyłacie e-maile z bardzo ciepłymi słowami, za które bardzo  dziękuję. Sprawia to, że od razu jest mi cieplej na serduszku… Coraz częściej pojawiają się również pytania zarówno w e-mailu czy też w wiadomości na fb dotyczące ceny za materiały, które udostępniam. Chciałam powiedzieć, że są one całkowicie za darmo…

Jeżeli jednak uważacie, że przygotowywane przeze mnie materiały stanowią dla Was jakąś wartość, a tym samym chcielibyście mieć wpływ na jakość wykonywanych przeze mnie materiałów –   to na mojej stronie uruchomiłam tak zwaną „ZRZUTKĘ”, która znajduje się w kolumnie po prawej stronie. Gdzie możecie dokonać dobrowolnych wpłat na konto przedszkolankowo.pl. Pieniążki, które w ten sposób uzbieram przeznaczę na nowy sprzęt i materiały, które pozwolą mi na bardziej profesjonalne przygotowywanie moich pomocy takich jak kart pracy, prezentacje, plansze, a w przyszłości może i filmiki… którymi dzielę się z Wami…

Z góry dziękuję za Wasze wsparcie 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?