Drogie Koleżanki i Koledzy coraz częściej piszecie bardzo  miłe komentarze na moim blogu oraz wysyłacie e-maile z bardzo ciepłymi słowami, za które bardzo  dziękuję. Sprawia to, że od razu jest mi cieplej na serduszku… Coraz częściej pojawiają się również pytania zarówno w e-mailu czy też w wiadomości na fb dotyczące ceny za materiały, które udostępniam. Chciałam powiedzieć, że są one całkowicie za darmo…

Jeżeli jednak uważacie, że przygotowywane przeze mnie materiały stanowią dla Was jakąś wartość, a tym samym chcielibyście mieć wpływ na jakość wykonywanych przeze mnie materiałów –   to na mojej stronie uruchomiłam tak zwaną „ZRZUTKĘ”, która znajduje się w kolumnie po prawej stronie. Gdzie możecie dokonać dobrowolnych wpłat na konto przedszkolankowo.pl. Pieniążki, które w ten sposób uzbieram przeznaczę na nowy sprzęt i materiały, które pozwolą mi na bardziej profesjonalne przygotowywanie moich pomocy takich jak kart pracy, prezentacje, plansze, a w przyszłości może i filmiki… którymi dzielę się z Wami…

Z góry dziękuję za Wasze wsparcie 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?