GRUDNIOWE LISTY…

Z początkiem grudnia wszystkie dzieci piszą listy… Do kogo? Oczywiście do Mikołaja… A może w tym roku to najpierw dzieci dostaną list, ale nie od Mikołaja, tylko od jego pomocnika Elfa Przypominajki.

LIST OD ELFA PRZYPOMINAJKI… Jego zadaniem jest przypomnienie dzieciom bardzo ważnej kwestii, a mianowicie chodzi o to, że wszystkie dzieci powinny być grzeczne. Poza listem Przypominajka zostawi dzieciom karneciki z zadaniami, dzięki którym dzieci lepiej przygotują się do przyjścia Mikołaja oraz Bożego Narodzenia.

KARNECIK I JEGO ZADANIA… Część zadań dzieci będą mogły wykonać w jednym czasie jak np. napisanie listu do Mikołaja, udekorowanie choinki czy zrobienie porządku w półeczce. Ważne aby w wyznaczonym miejscu, po prawidłowo wykonanym zadaniu wkleić naklejkę lub dzieci mogą narysować „uśmiechniętą buźkę” 🙂 Pamiętajcie, że karneciki należy wydrukować dwustronnie.

DODATKOWE LISTY… W zestawie znajdziecie również list od Mikołaja do dzieci oraz list dzieci do Mikołaja w wersji kolorowej i czarno – białej. Dodatkowo do każdego listu są opracowane inne koperty 🙂

DYPLOM GRZECZNEGO DZIECKA… Gdy karneciki będą już zapełnione przez dzieci możecie wręczyć im DYPLOM GRZECZNEGO DZIECKA 🙂

Oczywiście wszystkie wzory listów, koperty, karneciki znajdziecie poniżej 🙂

PLIKI DO POBRANIA: List ElfaDyplom 2,  Dyplom, Karnecik st1 2, Karnecik st1, Karnecik st2 2, Karnecik st2, Koperta do Mikołaja 2, Koperta do Mikołaja, KOPERTA Elf Przypominajka, LIST do Mikołaja 2, LIST do Mikołaja, LIST Elf Przypominajka, List od Mikołaja, Święty Mikołaj

Przy okazji zachęcam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...