Z początkiem grudnia wszystkie dzieci piszą listy… Do kogo? Oczywiście do Mikołaja… A może w tym roku to najpierw dzieci dostaną list, ale nie od Mikołaja, tylko od jego pomocnika Elfa Przypominajki.

LIST OD ELFA PRZYPOMINAJKI… Jego zadaniem jest przypomnienie dzieciom bardzo ważnej kwestii, a mianowicie chodzi o to, że wszystkie dzieci powinny być grzeczne. Poza listem Przypominajka zostawi dzieciom karneciki z zadaniami, dzięki którym dzieci lepiej przygotują się do przyjścia Mikołaja oraz Bożego Narodzenia.

KARNECIK I JEGO ZADANIA… Część zadań dzieci będą mogły wykonać w jednym czasie jak np. napisanie listu do Mikołaja, udekorowanie choinki czy zrobienie porządku w półeczce. Ważne aby w wyznaczonym miejscu, po prawidłowo wykonanym zadaniu wkleić naklejkę lub dzieci mogą narysować “uśmiechniętą buźkę” 🙂 Pamiętajcie, że karneciki należy wydrukować dwustronnie.

DODATKOWE LISTY… W zestawie znajdziecie również list od Mikołaja do dzieci oraz list dzieci do Mikołaja w wersji kolorowej i czarno – białej. Dodatkowo do każdego listu są opracowane inne koperty 🙂

DYPLOM GRZECZNEGO DZIECKA… Gdy karneciki będą już zapełnione przez dzieci możecie wręczyć im DYPLOM GRZECZNEGO DZIECKA 🙂

Oczywiście wszystkie wzory listów, koperty, karneciki znajdziecie poniżej 🙂

PLIKI DO POBRANIA: List ElfaDyplom 2,  Dyplom, Karnecik st1 2, Karnecik st1, Karnecik st2 2, Karnecik st2, Koperta do Mikołaja 2, Koperta do Mikołaja, KOPERTA Elf Przypominajka, LIST do Mikołaja 2, LIST do Mikołaja, LIST Elf Przypominajka, List od Mikołaja, Święty Mikołaj

Przy okazji zachęcam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?