MIŚ Z PAPIERU

Tym razem pomysł na wykonanie wspólnie z dziećmi misia z papieru. Będziecie potrzebować: kredek, kleju, nożyczek oraz wzoru misia, który znajdziecie poniżej.

Samo wykonanie jest naprawdę proste. Na początku dzieci mają za zadanie pokolorować swojego misia, gdy to zrobią wystarczy wyciąć całość zagiąć podstawę i skleić. Tak przygotowany miś, śmiało może stanąć na półce z pracami dzieci. Dodam, że szablon misia najlepiej wydrukować na kartkach z bloku technicznego, wtedy wasz miś będzie stabilniejszy.

Taka praca plastyczna może być ciekawym pomysłem na Dzień Pluszowego Misia 🙂

SZABLON MISIA

MIŚ – SZABLON

MIŚ – SZABLON 2