Dzieci kochają zwierzęta, a sam kontakt z nimi niesie za sobą wiele korzyści w kształtowaniu ich charakteru. Mam tu na myśli przede wszystkim te dobre cechy takie jak opiekuńczość, odpowiedzialność i miłość 🙂 Dlatego warto naszym dzieciom umożliwić taki kontakt… Można to zrobić na wiele sposobów na przykład poprzez udział w warsztatach z udziałem psów 🙂 Własnie takie spotkania i nie tylko, ma w swojej ofercie Polskiego Centrum Dogoterapii ForgetMeNot Psia Edukacja.

Mój syn jest wielkim fanem psa Largo i chętnie brał udział w zajęciach organizowanych w Drewnianym Domku oraz w przedszkolu 🙂 a Panią Marcelinkę i Pana Tomka wręcz uwielbia 🙂 Zajęcia, które organizują są naprawdę atrakcyjne, a dzieci z chęcią biorą w nich udział. Jeżeli chcielibyście się czegoś więcej dowiedzieć na temat tych warsztatów to zachęcam Was do odwiedzenia strony, którą znajdziecie TUTAJ 🙂 lub klikając w poniższe LOGO 🙂

Jak można zauważyć w Polsce i na świecie sama dogoterapia przybiera na popularności…  Jeżeli bylibyście zainteresowani szkoleniem z zakresu dogoterapii to już w kwietniu odbędzie się takie spotkanie, którego organizatorem jest ForgetMeNot Psia Edukacja.  Warto zaznaczyć, że jest ono przeznaczone zarówno dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z dogoterapią jak również dla tych, którzy chcieliby poszerzyć ofertę swoich placówek właśnie o taką formę edukacji 🙂

Podczas tego spotkania poznacie m. in. podstawowe zagadnienia dotyczące dogoterapii oraz jak to wszytko wygląda w praktyce 🙂 Kurs odbędzie się w Polskim Centrum Dogoterapii w Czechowicach – Dziedzicach już 1 kwietnia 🙂 Ukończenie kursu jest równoznaczne z otrzymaniem zaświadczenia na drukach MEN 🙂 Więcej informacji znajdziecie TUTAJ 🙂

Zachęcam Was również do polubienia funpaga FORGET-ME-NOT Psia Edukacja

🙂 🙂 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?