Dzieci kochają zwierzęta, a sam kontakt z nimi niesie za sobą wiele korzyści w kształtowaniu ich charakteru. Mam tu na myśli przede wszystkim te dobre cechy takie jak opiekuńczość, odpowiedzialność i miłość 🙂 Dlatego warto naszym dzieciom umożliwić taki kontakt… Można to zrobić na wiele sposobów na przykład poprzez udział w warsztatach z udziałem psów 🙂 Własnie takie spotkania i nie tylko, ma w swojej ofercie Polskiego Centrum Dogoterapii ForgetMeNot Psia Edukacja.

Mój syn jest wielkim fanem psa Largo i chętnie brał udział w zajęciach organizowanych w Drewnianym Domku oraz w przedszkolu 🙂 a Panią Marcelinkę i Pana Tomka wręcz uwielbia 🙂 Zajęcia, które organizują są naprawdę atrakcyjne, a dzieci z chęcią biorą w nich udział. Jeżeli chcielibyście się czegoś więcej dowiedzieć na temat tych warsztatów to zachęcam Was do odwiedzenia strony, którą znajdziecie TUTAJ 🙂 lub klikając w poniższe LOGO 🙂

Jak można zauważyć w Polsce i na świecie sama dogoterapia przybiera na popularności…  Jeżeli bylibyście zainteresowani szkoleniem z zakresu dogoterapii to już w kwietniu odbędzie się takie spotkanie, którego organizatorem jest ForgetMeNot Psia Edukacja.  Warto zaznaczyć, że jest ono przeznaczone zarówno dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z dogoterapią jak również dla tych, którzy chcieliby poszerzyć ofertę swoich placówek właśnie o taką formę edukacji 🙂

Podczas tego spotkania poznacie m. in. podstawowe zagadnienia dotyczące dogoterapii oraz jak to wszytko wygląda w praktyce 🙂 Kurs odbędzie się w Polskim Centrum Dogoterapii w Czechowicach – Dziedzicach już 1 kwietnia 🙂 Ukończenie kursu jest równoznaczne z otrzymaniem zaświadczenia na drukach MEN 🙂 Więcej informacji znajdziecie TUTAJ 🙂

Zachęcam Was również do polubienia funpaga FORGET-ME-NOT Psia Edukacja

🙂 🙂 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?