WIELKA ZRZUTKA

NA UTRZYMANIE I ROZWÓJ przedszkolankowo.pl

Kochani nigdy nie przypuszczałam, że stworzona przeze mnie strona odniesie tak wielki sukces, a liczba dziennych wyświetleń jest naprawdę imponująca. Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że  PRZEDSZKOLANKOWO będzie tak popularne wśród nauczycieli.

Niestety za tą popularnością kryją się również coraz to większe wydatki, które ponoszę za każdym razem kiedy coś się zepsuje 🙁 utrzymanie serwerów również nie należy do najtańszych, a rosnąca liczba odwiedzających sprawia, że stronę wypadałoby przenieść na mocniejsze serwery oraz zlecić przerobienie BLOGA prawdziwym profesjonalistom. To nie jedyne koszty jakie trzeba ponieść by strona w dalszym ciągu wspierała i inspirowała Was wszystkich w codziennej pracy. Wszelkiego rodzaju zapory chroniące stronę przed BOTAMI i wiele innych rzeczy kosztuje naprawdę nie małe pieniądze…

Dlatego proszę Was o pomoc. Nidy nie pobierałam żadnych opłat dzieląc się tym co mam oraz przygotowując materiały, o które prosiliście w wiadomościach. Niestety rosnące wydatki utrzymywania i rozbudowania strony najnormalniej w świecie nadwyrężają mój rodzinny budżet. Sama jestem nauczycielką i realia są takie, że kokosów nie zarabiam.

Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i okażecie wsparcie poprzez dowolne wpłaty na ZRZUTKĘ 🙂 na stronie możecie obserwować postęp zbiórki, który jest widoczny na górze paska bocznego, który jest po prawej stronie 🙂 Naprawdę każda złotówka jest na miarę złota 🙂

PONIŻEJ LINK DO ZRZUTKI

https://zrzutka.pl/t8gdx6

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE!

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
  1. […] WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂 […]

  2. […] WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂 […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?