Poniżej znajdziecie kolejną z moich propozycji dotyczących gry MEMORY 🙂 Tym razem poniższą grę można wykorzystać przy okazji omawiania zagadnień dotyczących Wielkanocy 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję.

Grę przygotowałam w dwóch wersjach. Karty w pierwszej wersji są kolorowe, natomiast w wersji drugiej należy połączyć ze sobą dwa takie same obrazki, ale jeden z nich jest kolorowy, a drugi szary 🙂 może komuś przypadnie do gustu któraś z wersji 🙂

Dodatkowo zamieściłam jedną planszę z samym tłem, które można wydrukować na jednej stronie, a następnie na odwrocie karty do gry. Potem już tylko pozostaje nam laminowanie no i wspólna zabawa z dziećmi 🙂


WIELKANOCNE MEMORY

WERSJA 1

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 1

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 2

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 3

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 4

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 5

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 6

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 7

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 8


WIELKANOCNE MEMORY

WERSJA 2

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 1 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 2 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 3 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 4 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 5 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 6 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 7 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 8 (kolor+szary)


PLANSZA – TŁO

WIELKANOCNE MEMORY – tło


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?