Poniżej znajdziecie kolejną z moich propozycji dotyczących gry MEMORY 🙂 Tym razem poniższą grę można wykorzystać przy okazji omawiania zagadnień dotyczących Wielkanocy 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję.

Grę przygotowałam w dwóch wersjach. Karty w pierwszej wersji są kolorowe, natomiast w wersji drugiej należy połączyć ze sobą dwa takie same obrazki, ale jeden z nich jest kolorowy, a drugi szary 🙂 może komuś przypadnie do gustu któraś z wersji 🙂

Dodatkowo zamieściłam jedną planszę z samym tłem, które można wydrukować na jednej stronie, a następnie na odwrocie karty do gry. Potem już tylko pozostaje nam laminowanie no i wspólna zabawa z dziećmi 🙂


WIELKANOCNE MEMORY

WERSJA 1

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 1

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 2

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 3

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 4

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 5

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 6

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 7

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 8


WIELKANOCNE MEMORY

WERSJA 2

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 1 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 2 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 3 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 4 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 5 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 6 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 7 (kolor+szary)

WIELKANOCNE MEMORY – plansza 8 (kolor+szary)


PLANSZA – TŁO

WIELKANOCNE MEMORY – tło


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?