Tym razem KREJZOLE  w nowej odsłonie, jako śnieżynkowe domino. Na początku warto wspomnieć, że zabawy tego typu zachęcają dzieci do strategicznego myślenia.

Zasad domino chyba nie trzeba jakoś specjalnie wyjaśniać. W mojej wersji domino zasady są następujące: zabawę rozpoczynamy od wylosowania klocków, które są odwrócone do góry nogami, tak by dzieci nie widziały obrazków. Rozpoczyna grę ten graczy, który podniósł ostatni klocek, jednocześnie rozpoczynając nim grę. Następnie zadaniem graczy (dzieci) jest dokładanie klocków z takim samy obrazkiem. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich klocków.

Nie musicie dostosowywać się do moich zasad 🙂 możecie wymyślić własne, które dla Was będą najbardziej odpowiednie 🙂

Poniżej znajdziecie plansze z klockami, które należy wydrukować, zalaminować i wyciąć… no i świetnie się bawić 🙂DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

2 komentarze
 1. Katarzyna 4 lata temu

  Witam, próbuje zapisać i wydrukować śnieżynkowy zawrót głowy ale za każdym razem domino jest rozmazane, czy mam je jakoś pobrać?

  • Magdalena autor
   Magdalena 4 lata temu

   Niestety nie wiem dlaczego się tak dzieje 🙁 drukowałam z tego samego pliku i u mnie jest ok.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?