Tym razem KREJZOLE  w nowej odsłonie, jako śnieżynkowe domino. Na początku warto wspomnieć, że zabawy tego typu zachęcają dzieci do strategicznego myślenia.

Zasad domino chyba nie trzeba jakoś specjalnie wyjaśniać. W mojej wersji domino zasady są następujące: zabawę rozpoczynamy od wylosowania klocków, które są odwrócone do góry nogami, tak by dzieci nie widziały obrazków. Rozpoczyna grę ten graczy, który podniósł ostatni klocek, jednocześnie rozpoczynając nim grę. Następnie zadaniem graczy (dzieci) jest dokładanie klocków z takim samy obrazkiem. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich klocków.

Nie musicie dostosowywać się do moich zasad 🙂 możecie wymyślić własne, które dla Was będą najbardziej odpowiednie 🙂

Poniżej znajdziecie plansze z klockami, które należy wydrukować, zalaminować i wyciąć… no i świetnie się bawić 🙂DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
 1. Katarzyna 5 lat temu

  Witam, próbuje zapisać i wydrukować śnieżynkowy zawrót głowy ale za każdym razem domino jest rozmazane, czy mam je jakoś pobrać?

  • Magdalena autor
   Magdalena 5 lat temu

   Niestety nie wiem dlaczego się tak dzieje 🙁 drukowałam z tego samego pliku i u mnie jest ok.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?