Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające pokarmy, które wkładamy do wielkanocnego koszyka. Poza obrazkami, na planszy znajdziecie również, krótki opis co symbolizuje dany pokarm. Podobne plansze znajdziecie TUTAJ, są one bardziej rozbudowane 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


WIELKANOC

SYMBOLIKA POKARMÓW

PLANSZE

PDF

WIELKANOC – SYMBOLE 1

WIELKANOC – SYMBOLE 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

3 komentarze
 1. Angliczka z 3 lata temu

  Wow super ! I
  Wow super!jestem angliczką ale umiem po polsku przepraszam że się chwałę

 2. Wielkanoc 2 lata temu

  Wielkanoc

 3. Katarzyna 2 lata temu

  Super

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?