WIELKANOC – SYMBOLIKA POKARMÓW

Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające pokarmy, które wkładamy do wielkanocnego koszyka. Poza obrazkami, na planszy znajdziecie również, krótki opis co symbolizuje dany pokarm. Podobne plansze znajdziecie TUTAJ, są one bardziej rozbudowane 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


WIELKANOC

SYMBOLIKA POKARMÓW

PLANSZE

PDF

WIELKANOC – SYMBOLE 1

WIELKANOC – SYMBOLE 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

3 komentarze

 • Reply Angliczka z 8 kwietnia, 2020 at 6:59 pm

  Wow super ! I
  Wow super!jestem angliczką ale umiem po polsku przepraszam że się chwałę

 • Reply Wielkanoc 15 marca, 2021 at 8:45 pm

  Wielkanoc

 • Reply Katarzyna 22 marca, 2021 at 3:36 pm

  Super

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...