LALKI TEATRALNE plansze

W teatrze nie tylko występują aktorzy, ale jak się okazuje swoje wielkie role odgrywają również lalki. Możemy wśród nich wyróżnić kilka typów lalek, do których na pewno zaliczymy: marionetki, kukły, jawajki, pacynki. Dodatkowo grę aktorów mogą zastąpić rożne sylwety ludzi, zwierząt, a nawet budynków, które wykorzystywane są do teatru cieni.

Poniżej znajdziecie kilka plansz przedstawiających lalki teatralne, które możecie wykorzystać podczas omawiania z dziećmi tematu dotyczącego teatru. Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LALKI TEATRALNE

PNG

LALKI TEATRALNE jawajka

LALKI TEATRALNE kukiełka

LALKI TEATRALNE marionetka

LALKI TEATRALNE pacynka

LALKI TEATRALNE sylwety do teatru cieni

Jeżeli szukacie innych plansz dotyczących teatru to znajdziecie je również >>>TUTAJ<<< 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Natalia 7 kwietnia, 2021 at 7:32 pm

    Fantastyczne pomoce

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...