Poniżej znajdziecie plansze dotyczące Wielkanocy. Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 Dodatkowo TUTAJ znajdziecie prezentację multimedialną KOSZYCZEK WIELKANOCNY, są tam również plansze, na których znajdziecie to co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyku, a TUTAJ są podobne plansze.

Natomiast swoje sale możecie ozdobić wielkanocnymi literkami, które znajdziecie TUTAJ 🙂 powstaną z nich takie napisy jak: WIELKANOC lub WIELKANOCNE TRADYCJE 🙂

A już wkrótce na stronie pojawią się wielkanocne karty pracy 🙂 także zaglądajcie 🙂


PLANSZE

PDF

WIELKANOC – PLANSZE

Jak Wam się podobają ??? A może czegoś Wam brakuje w tych planszach… jeżeli tak to piszcie pod postem 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

2 komentarze
  1. Marta 6 lat temu

    Witam serdecznie, czy pojawia się może jakieś historyjki obrazkowe dotyczące Wielkanocy? W roli głównej z zajączkiem bądź kurczakiem ?:)

  2. Oksana 2 lata temu

    Super

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?