WIELKANOC – plansze zestaw 1

Poniżej znajdziecie plansze dotyczące Wielkanocy. Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 Dodatkowo TUTAJ znajdziecie prezentację multimedialną KOSZYCZEK WIELKANOCNY, są tam również plansze, na których znajdziecie to co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyku, a TUTAJ są podobne plansze.

Natomiast swoje sale możecie ozdobić wielkanocnymi literkami, które znajdziecie TUTAJ 🙂 powstaną z nich takie napisy jak: WIELKANOC lub WIELKANOCNE TRADYCJE 🙂

A już wkrótce na stronie pojawią się wielkanocne karty pracy 🙂 także zaglądajcie 🙂


PLANSZE

PDF

WIELKANOC – PLANSZE

Jak Wam się podobają ??? A może czegoś Wam brakuje w tych planszach… jeżeli tak to piszcie pod postem 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Marta 22 marca, 2017 at 8:35 pm

    Witam serdecznie, czy pojawia się może jakieś historyjki obrazkowe dotyczące Wielkanocy? W roli głównej z zajączkiem bądź kurczakiem ?:)

  • Reply Oksana 24 marca, 2021 at 10:15 pm

    Super

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...