CO NAM DAJĄ OWADY I ZWIERZĘTA – PLANSZE ZESTAW 2

Poniżej kolejne plansze przedstawiające rzeczy jakie otrzymujemy od zwierząt i owadów 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Dodatkowo, na stronie jest również dostępna prezentacja multimedialna WIEJSKA ZAGRODA, którą znajdziecie TUTAJ 🙂 plansze przedstawiające mieszkańców wsi, które są zamieszczone TUTAJ oraz karty pracy, które znajdziecie TUTAJ 🙂 (aby otworzyć wskazane materiały wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis TUTAJ).


PLANSZE

CO NAM DAJĄ OWADY – PSZCZOŁA

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – GĘŚ

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – KACZKA

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – KROWA

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – KURA

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – OWCA

CO NAM DAJĄ ZWIERZĘTA – ŚWINIA


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...