Wigilia tuż, tuż… ale jakie potrawy znajdziemy na wigilijnym stole? Poniżej kilka plansz właśnie z daniami, które królują w naszych domach tego wieczoru 🙂 piszcie w komentarzach poniżej jakich potraw brakuje, podejrzewam, że w każdym regionie Polski pojawi się coś innego 🙂

dania19 dania18 dania17dania16 dania15 dania14dania13 dania12 dania11dania10 dania9 dania8dania7 dania6 dania5dania4 dania3 dania2 dania1dania19dania20

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

*aby pobrać należy kliknąć w daną planszę, gdy otworzy się w nowym oknie prawem klawiszem myszki kliknij i wybierz opcję „zapisz grafikę jako”

3 komentarze
  1. Ania 2 lata temu

Rewelacyjne karty. Jest to duża pomoc dla mnie w pracy z 3 latkami. Wykorzystam do wiersza po 12 potrawach wigilijnych. Bardzo Pani jestem wdzięczna. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

2. Patrycja 2 lata temu

Witam, gdzie znajdę te obrazki w jednym pliku?