Wigilia tuż, tuż… ale jakie potrawy znajdziemy na wigilijnym stole? Poniżej kilka plansz właśnie z daniami, które królują w naszych domach tego wieczoru 🙂 piszcie w komentarzach poniżej jakich potraw brakuje, podejrzewam, że w każdym regionie Polski pojawi się coś innego 🙂


dania19 dania18 dania17dania16 dania15 dania14dania13 dania12 dania11dania10 dania9 dania8dania7 dania6 dania5dania4 dania3 dania2 dania1dania19dania20


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

*aby pobrać należy kliknąć w daną planszę, gdy otworzy się w nowym oknie prawem klawiszem myszki kliknij i wybierz opcję “zapisz grafikę jako”

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

3 komentarze
  1. Ania 4 lata temu

    Rewelacyjne karty. Jest to duża pomoc dla mnie w pracy z 3 latkami. Wykorzystam do wiersza po 12 potrawach wigilijnych. Bardzo Pani jestem wdzięczna. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

  2. Patrycja 4 lata temu

    Witam, gdzie znajdę te obrazki w jednym pliku?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?