Tym razem kilka plansz przedstawiających zawody. Rysunki pokazane na materiałach przedstawiają poszczególne zawody w sposób symboliczny 🙂 mianowicie ta sama postać jest przedstawiona z różnymi atrybutami pasującymi do poszczególnych zawodów.

Plansze przygotowałam w dwóch wersjach: z napisami i bez.

 

Do plansz bez napisów dodatkowo załączyłam plik zawierający same napisy, które należy porozcinać.

Może komuś spodobają się takie materiały 🙂 „Lajkujcie” lub komentujcie poniżej 🙂

Pliki z pomocami zapisałam jako PDF 🙂 więc, aby pobrać materiały wystarczy kliknąć w link poniżej (niebieski napis 🙂 ), a gdy otworzy się nowa strona należy kliknąć w ten mniejszy napis 🙂 gdy pokażą się plansze klikamy w ikonkę „pobierz” i gotowe 🙂


zawody – bez napisów

zawody – napisy

zawody + napisy


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

1 komentarz
  1. Kasia 6 lat temu

    idealnie na mój najblizszy tydzień <3
    a masz może materiały apropo obiektów użyteczności publicznej ?? budynki – szpital, policja, sklep itp ? adekwatne do zawodów ?

    pozdowionka!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?