ZAWODY – plansze zestaw 1

Tym razem kilka plansz przedstawiających zawody. Rysunki pokazane na materiałach przedstawiają poszczególne zawody w sposób symboliczny 🙂 mianowicie ta sama postać jest przedstawiona z różnymi atrybutami pasującymi do poszczególnych zawodów.

Plansze przygotowałam w dwóch wersjach: z napisami i bez.

 

Do plansz bez napisów dodatkowo załączyłam plik zawierający same napisy, które należy porozcinać.

Może komuś spodobają się takie materiały 🙂 „Lajkujcie” lub komentujcie poniżej 🙂

Pliki z pomocami zapisałam jako PDF 🙂 więc, aby pobrać materiały wystarczy kliknąć w link poniżej (niebieski napis 🙂 ), a gdy otworzy się nowa strona należy kliknąć w ten mniejszy napis 🙂 gdy pokażą się plansze klikamy w ikonkę „pobierz” i gotowe 🙂


zawody – bez napisów

zawody – napisy

zawody + napisy


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Kasia 4 lutego, 2017 at 4:49 pm

    idealnie na mój najblizszy tydzień <3
    a masz może materiały apropo obiektów użyteczności publicznej ?? budynki – szpital, policja, sklep itp ? adekwatne do zawodów ?

    pozdowionka!

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...