URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE – plansze

Tym razem kilka plansz przedstawiających urządzenia elektryczne, które można pobrać w jednym pliku 🙂 Na planszach znajdziecie obrazek przedstawiający dane urządzenie, a pod nim napis 🙂 Jak Wam się podobają takie materiały???

Plansze zostały zapisane jako plik PDF, aby pobrać kliknij w link poniżej 🙂 jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PLANSZE

PDF

urządzenia elektryczne


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂


Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...