BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – plansze

Tym razem kilka plansz przedstawiających budynki użyteczności publicznej takich jak: szpital, poczta, bank, komenda policji, straż pożarna itd. Jak Wam się podobają???

Plansze zapisałam w postaci pliku PDF 🙂 aby pobrać należy kliknąć w link poniżej (niebieski napis 🙂 ), a gdy otworzy się nowa strona należy kliknąć w ten mniejszy napis 🙂 gdy pokażą się plansze klikamy w ikonkę „pobierz” i gotowe 🙂


BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WERSJA PODSTAWOWA

Znajdziecie  tu między innymi plansze przedstawiające: szpital, pocztę, straż pożarną, aptekę, komisariat policji, dentystę, hotel, sąd, szkołę, przedszkole, bank.

budynki użyteczności publicznej


BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WERSJA ROZSZERZONA

Znajdziecie  tu między innymi plansze przedstawiające: warzywniak, sklep odzieżowy, piekarnię, szpital, pocztę, straż pożarną, aptekę, komisariat policji, dentystę, hotel, sąd, szkołę, przedszkole, sklep obuwniczy, bibliotekę, plac budowy, muzeum, kościół, restaurację, zakład fryzjerski, sklep mięsny, kawiarnię, kwiaciarnię, kino, teatr, stację paliw, bank oraz centrum handlowe.

budynki użyteczności publicznej – wersja 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

3 komentarze

 • Reply Kasia 4 lutego, 2017 at 10:23 pm

  fantastycznie <3 nie spodziewałam się, tak szybkiej reakcji na moją prośbę 🙂

  pozdrawiam, buziaki! 🙂

 • Reply Iwona 5 lutego, 2017 at 7:07 am

  Są kapitalne Dziękuję

 • Reply Kat 5 lutego, 2017 at 7:33 am

  Wspaniałe! Jestem pod wrażeniem 🙂

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...