Tym razem kilka plansz przedstawiających budynki użyteczności publicznej takich jak: szpital, poczta, bank, komenda policji, straż pożarna itd. Jak Wam się podobają???

Plansze zapisałam w postaci pliku PDF 🙂 aby pobrać należy kliknąć w link poniżej (niebieski napis 🙂 ), a gdy otworzy się nowa strona należy kliknąć w ten mniejszy napis 🙂 gdy pokażą się plansze klikamy w ikonkę „pobierz” i gotowe 🙂


BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WERSJA PODSTAWOWA

Znajdziecie  tu między innymi plansze przedstawiające: szpital, pocztę, straż pożarną, aptekę, komisariat policji, dentystę, hotel, sąd, szkołę, przedszkole, bank.

budynki użyteczności publicznej


BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WERSJA ROZSZERZONA

Znajdziecie  tu między innymi plansze przedstawiające: warzywniak, sklep odzieżowy, piekarnię, szpital, pocztę, straż pożarną, aptekę, komisariat policji, dentystę, hotel, sąd, szkołę, przedszkole, sklep obuwniczy, bibliotekę, plac budowy, muzeum, kościół, restaurację, zakład fryzjerski, sklep mięsny, kawiarnię, kwiaciarnię, kino, teatr, stację paliw, bank oraz centrum handlowe.

budynki użyteczności publicznej – wersja 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

3 komentarze
 1. Kasia 7 lat temu

  fantastycznie <3 nie spodziewałam się, tak szybkiej reakcji na moją prośbę 🙂

  pozdrawiam, buziaki! 🙂

 2. Iwona 7 lat temu

  Są kapitalne Dziękuję

 3. Kat 7 lat temu

  Wspaniałe! Jestem pod wrażeniem 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?