O to kolejny zestaw plansz, które mogą zdobić wasze gazetki. Część z propozycji wykonałam sama, niektóre obrazki przedstawiające figury znalazłam na internecie. Poniżej znajdują się również pliki do pobrania, aby je ściągnąć należy kliknąć w link.


FIGURY GEOMETRYCZNE

jpeg

trojkatt trapezz rombb prostokatt kwadratt koloo gwiazdaa                                   napisy-2 napisy-1                 kolo-kreski-2 kolo-kreski kwadrat-kreski-2 kwadrat-kreski prostokat-kreski-2 prostokat-kreski trojkat-kreski-2 trojkat-kreski


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

4 komentarze
 1. Monika 5 lat temu

  Super figury 😀 te z szalonymi minami…. a czy ma Pani może owal ,,,z tej serii?

 2. Karolina 4 lata temu

  hej. nie wiem jak pobrać te figury geometryczne? wciskam w link na górze i nic się nie dzieje:”)
  bardzo mi się podobają

  • Magdalena autor
   Magdalena 4 lata temu

   to są pliki PNG zatem klikasz na kartę, gdy się powiększy klikasz na nią prawym klawiszem myszki i wybierasz z listy ZAPISZ PLIK JAKO…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?