LITERY – plansze ze spółgłoskami

Tym razem pora na plansze przedstawiające spółgłoski 🙂 tak jak w przypadku samogłosek i tym razem macie do wyboru dwa wzory plansz, które znajdziecie poniżej 🙂 natomiast materiały zawierające samogłoski znajdziecie TUTAJ 🙂

Aby pobrać materiały należy kliknąć w linki poniżej. Pliki zapisałam jako PDF, jeżeli nie wiesz jak pobierać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


SPÓŁGŁOSKI

WERSJA 1

litery – spółgłoski 1

SPÓŁGŁOSKI

WERSJA 2

litery – spółgłoski 2

Jak Wam się podobają???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...