Tym razem pora na plansze przedstawiające spółgłoski 🙂 tak jak w przypadku samogłosek i tym razem macie do wyboru dwa wzory plansz, które znajdziecie poniżej 🙂 natomiast materiały zawierające samogłoski znajdziecie TUTAJ 🙂

Aby pobrać materiały należy kliknąć w linki poniżej. Pliki zapisałam jako PDF, jeżeli nie wiesz jak pobierać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


SPÓŁGŁOSKI

WERSJA 1

litery – spółgłoski 1

SPÓŁGŁOSKI

WERSJA 2

litery – spółgłoski 2

Jak Wam się podobają???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?