Poniżej kilka plansz przedstawiających sporty zimowe 🙂 wystarczy wydrukować i zalaminować 🙂


sportyzimowe15 sportyzimowe16 sportyzimowe14sportyzimowe13 sportyzimowe12 sportyzimowe11sportyzimowe10 sportyzimowe9 sportyzimowe8sportyzimowe7 sportyzimowe6 sportyzimowe5sportyzimowe4 sportyzimowe3 sportyzimowe2 sportyzimowe1


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

2 komentarze
  1. wCzepkuUrodzona 6 lat temu

    Rewelacyjna pomoc.

  2. Alina 10 miesięcy temu

    Sporty zimowe

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?