PRZECIWIEŃSTWA – PLANSZE

Tym razem plansze przedstawiające przeciwieństwa 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Podobne plansze znajdziecie również TUTAJ (otwarte-zamknięte)  i TUTAJ (pełne-puste) 🙂


PLANSZE

ZESTAW 1

Te plansze zawierają dwa obrazki oraz napisy przedstawiające przeciwieństwa 🙂

PRZECIWIEŃSTWA (cienka-gruba)

PRZECIWIEŃSTWA (duże-małe)

PRZECIWIEŃSTWA (dzień-noc)

PRZECIWIEŃSTWA (gorące-zimne)

PRZECIWIEŃSTWA (gorące-zimne 2)

PRZECIWIEŃSTWA (otwarte-zamknięte)

PRZECIWIEŃSTWA (puste-pełne)

PRZECIWIEŃSTWA (wesoły-smutny)

PRZECIWIEŃSTWA (wysokie-niskie)

ZESTAW 2

Dodatkowo przygotowałam drugi zestaw plansz przedstawiających przeciwieństwa. Materiały te można wykorzystać do zabaw z dziećmi na zasadzie dobierania przez dzieci przeciwieństw, a za wzór mogą posłużyć plansze z pierwszego zestawu 🙂

cienkadużydzień , gorącegorące 2, gruba, mała, niska,noc, otwarte, pełny, pustysmutny, wesoły, wysoka , zamkniętezimne, zimne 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...