Coroczne obchody Dnia Dziecka są dobrym momentem do poruszenie z dziećmi bardzo ważnego tematu jakim są PRAWA, a dokładniej do czego one same mają prawo! Przy omawianiu tego trudnego tematu może pomogą Wam poniższe plansze 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PLANSZE

PRAWA DZIECKA

PDF

PRAWA DZIECKA 1

PRAWA DZIECKA 2

PRAWA DZIECKA 3

PRAWA DZIECKA 4

PRAWA DZIECKA 5

PRAWA DZIECKA 6

PRAWA DZIECKA 7

PRAWA DZIECKA 8

PRAWA DZIECKA 9

PRAWA DZIECKA 10

PRAWA DZIECKA 11

PRAWA DZIECKA 12

PRAWA DZIECKA 13

PRAWA DZIECKA 14


Inne bardzo fajne materiały znajdziecie w pomocach jakie ma do zaoferowanie Bliżej Przedszkole 🙂 znalazłam tam piękny plakat przedstawiający prawa dziecka, który znajdziecie TUTAJ 🙂 na ich stronie znajdziecie również inne ciekawe materiały na ten temat 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

2 komentarze
 1. Hanna Franczak 5 lat temu

  Dzień dobry.
  Interesują mnie plansze z prawami dziecka. Na jakich prawach mogę je pobrać, wydrukową na banerze i wykorzystać do celów edukacyjnych. Reprezentuję samorządowy ośrodek doskonalenia nauczycieli.
  Pozdrawiam.

  • Magdalena autor
   Magdalena 5 lat temu

   materiały są bezpłatne, można je drukować i wykorzystywać jedynie proszę nie usuwać logo, jednak obawiam się, że jakoś plansz może nie być odpowiednia do wydrukowania na dużych planszach (banerach), w razie pytań proszę o kontakt meilowy 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?