Coroczne obchody Dnia Dziecka są dobrym momentem do poruszenie z dziećmi bardzo ważnego tematu jakim są PRAWA, a dokładniej do czego one same mają prawo! Przy omawianiu tego trudnego tematu może pomogą Wam poniższe plansze 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PLANSZE

PRAWA DZIECKA

PDF

PRAWA DZIECKA 1

PRAWA DZIECKA 2

PRAWA DZIECKA 3

PRAWA DZIECKA 4

PRAWA DZIECKA 5

PRAWA DZIECKA 6

PRAWA DZIECKA 7

PRAWA DZIECKA 8

PRAWA DZIECKA 9

PRAWA DZIECKA 10

PRAWA DZIECKA 11

PRAWA DZIECKA 12

PRAWA DZIECKA 13

PRAWA DZIECKA 14


Inne bardzo fajne materiały znajdziecie w pomocach jakie ma do zaoferowanie Bliżej Przedszkole 🙂 znalazłam tam piękny plakat przedstawiający prawa dziecka, który znajdziecie TUTAJ 🙂 na ich stronie znajdziecie również inne ciekawe materiały na ten temat 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
 1. Hanna Franczak 7 lat temu

  Dzień dobry.
  Interesują mnie plansze z prawami dziecka. Na jakich prawach mogę je pobrać, wydrukową na banerze i wykorzystać do celów edukacyjnych. Reprezentuję samorządowy ośrodek doskonalenia nauczycieli.
  Pozdrawiam.

  • Magdalena autor
   Magdalena 7 lat temu

   materiały są bezpłatne, można je drukować i wykorzystywać jedynie proszę nie usuwać logo, jednak obawiam się, że jakoś plansz może nie być odpowiednia do wydrukowania na dużych planszach (banerach), w razie pytań proszę o kontakt meilowy 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?