Tym razem plansze przedstawiające niektóre rzeczy, które związane są ze sklepem i zakupami 🙂 może komuś się przydadzą takie materiały 🙂 W temacie sklepów na stronie znajdziecie również:

• plansze przedstawiające obrazkowe listy zakupów, które zamieszczone są TUTAJ,
  • plansze przedstawiające sklepy, które znajdziecie TUTAJ,
  • oraz plansze przedstawiające budynki użyteczności publicznej (są tam również sklepy), które znajdziecie TUTAJ.

Poniżej znajdziecie materiały zapisane jako pliki PDF oraz JPEG 🙂 Jeżeli nie wiecie jak pobierać materiały to TUTAJ znajdziecie krótką instrukcję 🙂

PLANSZE ZAPISANE JAKO PLIKI PDF

AKCESORIA SKLEPOWE + NAPISY

sklep – akcesoria + napisy