ZWIASTUNY WIOSNY – WIOSENNA POBUDKA

Poniżej znajdziecie kilka plansz przedstawiających zwierzęta, które budzą się ze swojego zimowego snu wraz z nadejściem wiosny 🙂 Materiały powstały dzięki pomocy Pani Agaty, która przesłała mi ciekawostki dotyczące tych zimowych śpiochów 🙂 Dodatkowo TUTAJ znajdzie pozostałe plansze przedstawiające zwiastuny wiosny.

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PLANSZE

WIOSENNA POBUDKA 1

WIOSENNA POBUDKA 2

WIOSENNA POBUDKA 3

WIOSENNA POBUDKA 4


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...