Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną dotyczącą zimowych dyscyplin sportowych. Pliki z prezentacją zapisałam jako PowerPoint 97-2003 dla tych, którzy korzystają ze starszej wersji programu OFFICE oraz PowerPoint 2016 dla tych, którzy mają zainstalowany na swoim komputerze nowy pakiet OFFICE.

Na prezentacji znajdziecie podzielone na kilka kategorii sporty zimowe… do każdej kategorii dołączone są fotografie przedstawiające różne sporty np. łyżwiarstwo, saneczkarstwo, hokej itd.

Prezentacja oraz animacje uruchamiają się po kliknięciu w myszkę. w ten sposób sami kontrolujecie czas wyświetlania poszczególnych slajdów.


SPORTY ZIMOWE

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint 97-2013

Plik do pobrania: SPORTY ZIMOWE prezentacja multimedialna (97-2003)

PowerPoint 2016

Plik do pobrania: SPORTY ZIMOWE prezentacja multimedialna (2016)

Materiały, zapisałam  jako pliki PowerPoint , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?