Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną, którą przygotowałam do wiersza J. Korczakowskiej pt.” Kto chce jeździć razem ze mną?”. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę. Dodatkowo w katalogu HISTORYJKI OBRAZKOWE , znajdziecie także ilustracje do tego utworu. Przy okazji omawiania z dziećmi tego wiersza, można skierować rozmowę na  temat dotyczący bezpiecznego i niebezpiecznego zachowania dzieci podczas zimowych zabaw,  do tego przygotowałam pomoce w postaci plansz, które znajdziecie w katalogu PLANSZE EDUKACYJNE 🙂

Aby pobrać, tekst wiersza oraz prezentację należy kliknąć w poniższy link 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


TEKST DO POBRANIA

WORD 97-2003

kto chce jezdzic razem ze mna – tekst

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

POWER POINT 97-2003

zimowe zabawy – prezentacja


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?