„POJAZDY” – prezentacja multimedialna

Oto kolejna z moich prezentacji. Tym razem tematem są środki transportu. Poniżej w załącznikach jak poprzednim razem możecie znaleźć prezentację w programie PowerPoint, karty pracy, kolorowanki oraz stronę tytułową i przykładowy scenariusz zajęć. Animacje w prezentacji uruchamiają się po kliknięciu w myszkę.

Aby pobrać materiały należy kliknąć w poniższe linki 🙂 Pomoce do zajęć zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję.


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

POJAZDY – prezentacja multimedialna


POMOCE DO ZAJĘĆ

POJAZDY – strona tytułowa

POJAZDY – przykładowy scenariusz zajęć

POJAZDY – kolorowanki

POJAZDY – karta pracy 1

POJAZDY – karta pracy 2

POJAZDY – karta pracy 3

POJAZDY – karty pracy 4


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...