„JAK DBAMY O ZĘBY” – prezentacja multimedialna

Tym razem prezentacja dotycząca zdrowia. Oczywiście została zapisana w programie PowerPoint i włącza się po kliknięciu w myszkę. Na początku prezentacji przewidziane są filmiki. Ja je włączałam bezpośrednio z internetu. Gdybyście nie mogli ich znaleźć napiszcie do e-mail (zakładka KONTAKT). Dodatkowo zamieszczam kilka kart pracy 🙂 Natomiast TUTAJ znajdziecie scenariusz zajęć 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂Aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

JAK DBAMY O ZĘBY – PREZENTACJA MULTIMEDIALNA


POMOCE DO ZAJĘĆ

PDF

JAK DBAMY O ZĘBY – STRONA TYTUŁOWA

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 1

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 2

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 3

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 4


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...