Tym razem prezentacja dotycząca zdrowia. Oczywiście została zapisana w programie PowerPoint i włącza się po kliknięciu w myszkę. Na początku prezentacji przewidziane są filmiki. Ja je włączałam bezpośrednio z internetu. Gdybyście nie mogli ich znaleźć napiszcie do e-mail (zakładka KONTAKT). Dodatkowo zamieszczam kilka kart pracy 🙂 Natomiast TUTAJ znajdziecie scenariusz zajęć 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂Aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

JAK DBAMY O ZĘBY – PREZENTACJA MULTIMEDIALNA


POMOCE DO ZAJĘĆ

PDF

JAK DBAMY O ZĘBY – STRONA TYTUŁOWA

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 1

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 2

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 3

JAK DBAMY O ZĘBY – KARTA PRACY 4


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?