BEZPIECZNIE W DOMU! – prezentacja multimedialna

Poniżej znajdziecie kolejną prezentację dotyczącą bezpieczeństwa, tym razem zasady dotyczą zagrożeń na jakie mogą narazić się dzieci, gdy zostaną bez opieki w domu. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę, nie przejmujcie się, że widzicie ponakładane na siebie napisy i obrazki. Podczas pokazu slajdów nic na siebie nie nachodzi 🙂

Dodatkowo na stronie znajdziecie jeszcze inną prezentację, która dotyczy bezpiecznego zachowania się w przypadku urządzeń elektrycznych – znajdziecie ją TUTAJ, oraz plansze na ten sam temat, które znajdziecie TUTAJ 🙂

Jeżeli nie wiecie jak pobrać prezentację to TUTAJ znajdziecie krótką instrukcję 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

BEZPIECZNIE W DOMU! – prezentacja multimedialna


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...