„Kto chce jeździć razem ze mną?” – historyjka obrazkowa

Poniżej znajdziecie tekst wiersza „Kto chce jeździć razem ze mną?” oraz ilustracje do wiersza. Do przygotowania plansz wykorzystałam postacie, które pochodzą ze strony MyCuteGraphics. Dodatkowo możecie pobrać prezentację multimedialną, która znajdziecie w PREZENTACJACH MULTIMEDIALNYCH – „Zimowe zabawy” oraz plansze dotyczące bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie w PLANSZACH EDUKACYJNYCH.


„Kto chce jeździć razem ze mną?”

J. Korczakowska

Narty suną,
sanki jadą
łyżwy znaczą ślad zygzaków…

Barwny tłumek,
Głośna radość-
Górka rojna od dzieciaków!

Szczypią nosy,
Uszy palą,
Twarz wesoła i rumiana.

Z dala szosy,
Drogi z dala-
Trwa zabawa już od rana.


ILUSTRACJE DO TEKSTU


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

2 komentarze

 • Reply Dominika 5 lutego, 2017 at 5:10 pm

  Bardzo podobają mi się przygotowywane przez Panią pomoce i karty pracy do zajęć. Jest to niesamowita pomoc, ułatwienie i urozmaicenie codziennej pracy. Czy chcąc je pobrać powinnam się gdzieś zalogować? Czy jest jakiś inny sposób?

  • Magdalena
   Reply Magdalena 5 lutego, 2017 at 6:27 pm

   nie trzeba się logować 🙂 wystarczy pobrać ze strony 🙂 obrazki pobiera się poprzez kliknięcie w wybraną kartę, gdy ta otworzy się w nowym oknie to wtedy klikamy prawym klawiszem myszki i wybieramy opcję „zapisz grafikę jako” 🙂 i gotowe 🙂 natomiast pliki pobiera się klikając w link (niebieski napis), który ponownie otwiera się na nowej stronie, wówczas klikamy w mniejszy napis 🙂

  Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...