Poniżej znajdziecie tekst wiersza „Kto chce jeździć razem ze mną?” oraz ilustracje do wiersza. Do przygotowania plansz wykorzystałam postacie, które pochodzą ze strony MyCuteGraphics. Dodatkowo możecie pobrać prezentację multimedialną, która znajdziecie w PREZENTACJACH MULTIMEDIALNYCH – „Zimowe zabawy” oraz plansze dotyczące bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie w PLANSZACH EDUKACYJNYCH.


„Kto chce jeździć razem ze mną?”

J. Korczakowska

Narty suną,
sanki jadą
łyżwy znaczą ślad zygzaków…

Barwny tłumek,
Głośna radość-
Górka rojna od dzieciaków!

Szczypią nosy,
Uszy palą,
Twarz wesoła i rumiana.

Z dala szosy,
Drogi z dala-
Trwa zabawa już od rana.


ILUSTRACJE DO TEKSTU


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
 1. Dominika 7 lat temu

  Bardzo podobają mi się przygotowywane przez Panią pomoce i karty pracy do zajęć. Jest to niesamowita pomoc, ułatwienie i urozmaicenie codziennej pracy. Czy chcąc je pobrać powinnam się gdzieś zalogować? Czy jest jakiś inny sposób?

  • Magdalena autor
   Magdalena 7 lat temu

   nie trzeba się logować 🙂 wystarczy pobrać ze strony 🙂 obrazki pobiera się poprzez kliknięcie w wybraną kartę, gdy ta otworzy się w nowym oknie to wtedy klikamy prawym klawiszem myszki i wybieramy opcję “zapisz grafikę jako” 🙂 i gotowe 🙂 natomiast pliki pobiera się klikając w link (niebieski napis), który ponownie otwiera się na nowej stronie, wówczas klikamy w mniejszy napis 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?