„WIOSNA NA ŁĄCE” – prezentacja multimedialna + pomoce

Tym razem wiosenna prezentacja, czyli poznajemy mieszkańców wiosennej łąki 🙂 Prezentacja została zapisana w programie PowerPoint i włącza się po kliknięciu w myszkę. Dodatkowo dołączyłam kilka kart pracy, oraz konspekt z  przykładowym scenariuszem. Karty pracy są w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej 🙂

Aby pobrać wystarczy kliknąć w poniższe linki 🙂 jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

WIOSNA NA ŁĄCE – prezentacja multimedialna


POMOCE DO ZAJĘĆ

PDF

WIOSNA NA ŁĄCE – scenariusz

WIOSNA NA ŁĄCE – str tytułowa


 KARTY PRACY

PDF

KARTY PRACY – ZESTAW 1

KARTY PRACY – ZESTAW 2

  KARTY PRACY – ZESTAW 3

KARTY PRACY – ZESTAW 4

KARTY PRACY – ZESTAW 5


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Barbarka 14 marca, 2021 at 4:05 pm

    Super.

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...