Tym razem wiosenna prezentacja, czyli poznajemy mieszkańców wiosennej łąki 🙂 Prezentacja została zapisana w programie PowerPoint i włącza się po kliknięciu w myszkę. Dodatkowo dołączyłam kilka kart pracy, oraz konspekt z  przykładowym scenariuszem. Karty pracy są w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej 🙂

Aby pobrać wystarczy kliknąć w poniższe linki 🙂 jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

WIOSNA NA ŁĄCE – prezentacja multimedialna


POMOCE DO ZAJĘĆ

PDF

WIOSNA NA ŁĄCE – scenariusz

WIOSNA NA ŁĄCE – str tytułowa


 KARTY PRACY

PDF

KARTY PRACY – ZESTAW 1

KARTY PRACY – ZESTAW 2

  KARTY PRACY – ZESTAW 3

KARTY PRACY – ZESTAW 4

KARTY PRACY – ZESTAW 5


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. Barbarka 2 lata temu

    Super.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?