CO POWINIEN JEŚĆ PRZEDSZKOLAK -prezentacja multimedialna

Zdrowe odżywianie się jest bardzo ważne nie tylko dla osób dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Już od najmłodszych lat powinniśmy wpajać dzieciom nawyki zdrowego żywienia. Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną, którą możecie wykorzystać podczas zajęć dotyczących własnie tego problemu, a zawarte w prezentacji informacje może pozwolą Wam łatwiej dotrzeć do przedszkolaków…

Aby pobrać plik, kliknij w link poniżej.


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

co powinien jeść przedszkolak – prezentacja


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

 

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Wnetrzakmonika@gmsil.com 7 kwietnia, 2021 at 9:26 am

    Bgdfn

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...