Zdrowe odżywianie się jest bardzo ważne nie tylko dla osób dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Już od najmłodszych lat powinniśmy wpajać dzieciom nawyki zdrowego żywienia. Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną, którą możecie wykorzystać podczas zajęć dotyczących własnie tego problemu, a zawarte w prezentacji informacje może pozwolą Wam łatwiej dotrzeć do przedszkolaków…

Aby pobrać plik, kliknij w link poniżej.


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

co powinien jeść przedszkolak – prezentacja


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

 

1 komentarz
  1. Wnetrzakmonika@gmsil.com 2 lata temu

    Bgdfn

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?