Jakiś czas temu na FB ktoś szukał bardzo ciekawych kart z literami w kształcie drogi dla samochodzików. Nie mogłam nigdzie znaleźć takich pomocy, więc postanowiłam zrobić je sama. Jako pierwsze przygotowałam cyfry bo nad literami muszę jeszcze popracować.

Zabawa polega na tym, że dzieci jeżdżą po swoich planszach samochodzikami, najpierw możemy wspólnie z dziećmi zobaczyć jak wykonywać poszczególne ruchy na prezentacji 🙂 Uważam, że jest to dość nietypowa pomoc przy nauce pisania, a dzieci na pewno będą zachwycone 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 i została opracowana programie PowerPoint.

PLIK DO POBRANIA:


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?