WIELKANOCNE KOSZYKI

Podczas Wielkanocy nie może brakować wielkanocnych koszyczków… Zatem poniżej znajdziecie kilka wzorów na przygotowanie z dziećmi takich koszyków. Jak zrobić taki koszyczek? Bardzo prosto… wystarczy wydrukować jeden ze wzorów, pokolorować go, wyciąć i skleić. Najlepiej wydrukować szablony na kartkach z bloku technicznego. Niektóre wzory możecie wydrukować na kolorowym papierze, wówczas nie będziecie musieli ich kolorować. Wzory możecie drukować na kartkach formatu A4 oraz A3.

Gdy już Wasze koszyki będą gotowe wystarczy do nich włożyć wspólnie przygotowane pisanki lub baranki 🙂

WIELKANOCNE KOSZYKI

SZABLONY

Koszyk 1