Nie wiem dlaczego, ale mi Dzień Kobiet kojarzy się z tulipanami. Więc tym razem pomysł na papierowego tulipana 🙂 którego można wykorzystać jako laurkę na Dzień Kobiet… wystarczy, że dzieci pokolorują, a następnie wytną i skleją swoje dzieło 🙂 Potem już tylko pozostaje wręczyć swój upominek 🙂

Gotowy szablon znajdziecie poniżej, materiały zapisałam jako pliki PDF oraz JPEG, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


TULIPAN

JPEG


TULIPAN

PDF

aby pobrać kliknij w link poniżej 🙂

TULIPAN


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?