PRZEDSZKOLNE ETYKIETY – ZNACZKI

Poniżej znajdziecie kilka wzorów znaczków do wykorzystania w szatni, łazience, na indywidualnych półeczkach itd. jednym słowem do wyboru do koloru 🙂 obrazki wykorzystane do znaczków wyszperałam w internecie 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

ZNACZKI

ZNACZKI 1

ZNACZKI 2

ZNACZKI 3

ZNACZKI 4

ZNACZKI 5

ZNACZKI 6

ZNACZKI 7

ZNACZKI 8

ZNACZKI 9

ZNACZKI 10

ZNACZKI 11

ZNACZKI 12

ZNACZKI 13

ZNACZKI 14

ZNACZKI

SZABLONY DO SAMODZIELNEJ EDYCJI

Poniżej znajdziecie dwa szablony ze znaczkami do samodzielnej edycji. Jeden szablon dodatkowo zawiera miejsce na wpisanie imienia dziecka. Jak najlepiej wstawić w okienka znaczek? Wybrany obrazek należy skopiować i wkleić, pamiętajcie, że po wklejeniu zaznaczamy obrazek i w pasku menu zmieniamy mu opcję na „PRZED TEKSTEM” i ustawiamy w środku jednej z ramek. Można jeszcze inaczej wstawić odpowiedni rysunek, klikamy w dany kwadracik i w opcji menu na górze wybieramy WYPEŁNIENIE KSZTAŁTU i tam z listy wybieramy OBRAZ, wtedy szukamy pliku z wybranym obrazkiem.

Szablony zapisałam jako pliki WORD 97-2003, a w przypadku pytań piszcie 🙂

ZNACZKI – SZABLON Word 97-2003

ZNACZKI Z IMIONAMI – SZABLON Word 97-2003

POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

• Reply Iwona Sierpień 24, 2017 at 5:36 pm

Prześliczne ma Pani te znaczki 😉 Nie posiada Pani może znaczków które zawierają i obrazek i puste miejsce na imię? Nie radzę sobie ze znalezieniem takich ślicznych obrazków a nawet jeśli już to word nie chce umieścić obrazka w ramce i nie da się go przesunąć. Byłabym wdzięczna za pomoc

• Magdalena
      Reply Magdalena Sierpień 26, 2017 at 8:58 am

niestety nie posiadam takiego zestawu znaczków, bardzo dużo obrazków jest na internecie, wystarczy wyszukiwarkę Google przestawić na grafikę, i wtedy wpisywać. Co do umieszczania obrazków w ramce, zawsze może Pani poszczególny kwadrat „wypełnić grafiką”, wtedy na pasku narzędzi na górze wybiera się opcję wypełnianie kształtu, a następnie wybieramy opcję obraz i szukamy go w plikach na komputerze.

• Reply Marta Wrzesień 2, 2018 at 10:03 am

Witam miała Pani piękne znaczki ale teraz nie mogę ich znaleźć. Można dwa zobaczyć na samej górze jak jest podgląd paru wzorów. ( lew z sercem i bóbr) Jest możliwość dodania tych znaczków.???

• Magdalena
      Reply Magdalena Wrzesień 2, 2018 at 5:30 pm

niestety nie mam już tych etykiet 🙁

• Reply Kasia Wrzesień 2, 2018 at 5:55 pm