Tym razem literki, z których możecie przygotować napisy: DZIEŃ WODY oraz WODA 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

DZIEŃ WODY lub WODA

WZÓR 1

DZIEŃ WODY – NAPIS 1

WZÓR 2

DZIEŃ WODY – NAPIS 2

Poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych wzorów, z których ułożycie między innymi takie napisy jak: DZIEŃ WODY, NIEBIESKIE DZIEŃ, WOLĘ WODĘ!, MAMO, TATO WOLĘ WODĘ!

NAPIS (woda, niebieski, wolę wodę) krople czarno-białe

NAPIS (woda, niebieski, wolę wodę) krople czarno-białe (DODATKOWE LITERY I LICZBY)

NAPIS (woda, niebieski, wolę wodę) krople niebieskie

NAPIS (woda, niebieski, wolę wodę) krople niebieskie (dodatkowe litery)