Kilka osób pisało do mnie w sprawie literek do stworzenia napisu KIERMASZ ŚWIĄTECZNY lub JARMARK ŚWIĄTECZNY… więc zrobiłam kilka wzorów takich literek. Dodam, że litery w ciągu nie tworzą żadnego sensownego napisu, więc należy wydrukować tylko te, które potrzebujecie do stworzenia napisu.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Przy okazji zachęcam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂 która jest na pasku bocznym po prawej stronie 🙂

LITERY

Z liter możecie ułożyć napisy: KIERMASZ ŚWIĄTECZNY lub JARMARK ŚWIĄTECZNY 🙂