Tym razem kilka zestawów zawierających zarówno litery alfabetu i cyfry 🙂 czyli coś w sam raz na początek roku szkolnego 🙂

Kilka wzorów jest typowo jesiennych, a jeden ze wzorów na chorągiewkach jest czarno-biały, a co za tym idzie możecie drukować go na kolorowych kartkach oszczędzając tym samym tusze 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂 na stronie znajdziecie jeszcze inne pomysły na literki i cyferki, które znajdziecie w zakładce PRZEDSZKOLNE DEKORACJE (pasek menu po prawej stronie 🙂 ).


LITERY & CYFRY

PDF

Poniższe wzory możecie pobierać, drukować, laminować, wycinać, a na końcu ozdabiać Wasze przedszkolne gazetki 🙂

Tym razem nie piszę jakie napisy mogą wyjść z literek, ponieważ starałam się by, w każdym wzorze znalazły się wszystkie litery alfabetu oraz cyfry 🙂 jak coś przegapiłam… no cóż tak po prostu może się zdarzyć…

LITERY&CYFRY – WZÓR 1

LITERY&CYFRY – WZÓR 2

LITERY&CYFRY – WZÓR 3

LITERY&CYFRY – WZÓR 4

LITERY&CYFRY – WZÓR 5

LITERY&CYFRY – WZÓR 6

LITERY&CYFRY – WZÓR 7

LITERY&CYFRY – WZÓR 8


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?