Wrzesień tuż… tuż… zatem pora na przygotowanie gazetki dla rodziców. Poniżej znajdziecie kilka plansz ze „złotymi radami” dla rodziców. Między innym słynną bluzkę z plamami, radami dotyczącymi chorych dzieci,  jak pomóc dziecku podczas pierwszych dni w przedszkolu…

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 1

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 2

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 3

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 4

A co znajduje się na Waszych przedszkolnych gazetkach przeznaczonych dla rodziców? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

KONKURS… KONKURS… KONKURS…

Przy okazji zapraszam do udziału w konkursie 🙂 jeżeli Wasze gazetki zdobią przedszkolankowe pomoce, wystarczy zrobić fotkę i wkleić ją w komentarzu na fejsbukowej grupie Przedszkolankowo.pl pod konkursowym postem 🙂 szczegóły znajdziecie >>>TUTAJ<<<, a do wygrania jest zestaw pomocy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?