Wrzesień tuż… tuż… zatem pora na przygotowanie gazetki dla rodziców. Poniżej znajdziecie kilka plansz ze “złotymi radami” dla rodziców. Między innym słynną bluzkę z plamami, radami dotyczącymi chorych dzieci,  jak pomóc dziecku podczas pierwszych dni w przedszkolu…

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 1

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 2

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 3

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 4

A co znajduje się na Waszych przedszkolnych gazetkach przeznaczonych dla rodziców? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

KONKURS… KONKURS… KONKURS…

Przy okazji zapraszam do udziału w konkursie 🙂 jeżeli Wasze gazetki zdobią przedszkolankowe pomoce, wystarczy zrobić fotkę i wkleić ją w komentarzu na fejsbukowej grupie Przedszkolankowo.pl pod konkursowym postem 🙂 szczegóły znajdziecie >>>TUTAJ<<<, a do wygrania jest zestaw pomocy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?