GAZETKA DLA RODZICÓW plakaty

Wrzesień tuż… tuż… zatem pora na przygotowanie gazetki dla rodziców. Poniżej znajdziecie kilka plansz ze „złotymi radami” dla rodziców. Między innym słynną bluzkę z plamami, radami dotyczącymi chorych dzieci,  jak pomóc dziecku podczas pierwszych dni w przedszkolu…

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 1

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 2

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 3

GAZETKA DLA RODZICÓW – PLAKAT 4

A co znajduje się na Waszych przedszkolnych gazetkach przeznaczonych dla rodziców? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

KONKURS… KONKURS… KONKURS…

Przy okazji zapraszam do udziału w konkursie 🙂 jeżeli Wasze gazetki zdobią przedszkolankowe pomoce, wystarczy zrobić fotkę i wkleić ją w komentarzu na fejsbukowej grupie Przedszkolankowo.pl pod konkursowym postem 🙂 szczegóły znajdziecie >>>TUTAJ<<<, a do wygrania jest zestaw pomocy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...