Kto z nas nie marzy o wakacjach i gorącym lecie 🙂 ale nawet podczas upalnych dni nie możemy zapominać o naszych przedszkolnych dekoracjach sal, dlatego przygotowałam kilka wzorów literek, które mogą zdobić Wasze wakacyjne gazetki 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI

PDF

MUSZLE

Tym razem zacznę od wzoru literek jakich jeszcze do tej pory nie robiłam, te są pierwsze 🙂 więc niedoskonałe, a powstanie z nich napis WAKACJE!

Powyżej możecie zobaczyć jak taki napis będzie wyglądał, a poszczególny literki, z których powstanie znajdziecie w pliku poniżej. Literki tworzące ten wzór są zamieszczone na osobnych kartkach i trzeba je po prostu powycinać, a następnie ułożyć z nich napis  🙂 Może komuś się spodoba 🙂

WAKACJE muszle (pdf) – LITERKI

Co myślicie o takich literkach???

LITERKI

PDF

KOLOROWE WYPEŁNIENIE, A WIĘC DO WYBORU DO KOLORU 🙂

Z poniższych wzorów literek możecie stworzyć takie napisy jak: WAKACJE!, LATO!, JUŻ LATO!, WAKACJE TUŻ, TUŻ…, TO JUŻ WAKACJE! JUŻ LATO itd. 🙂 Wzorów jest naprawdę dużo, więc może każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Wystarczy pobrać literki, które podobają  się Wam najbardziej, wydrukować, zalaminować i wyciąć 🙂

WAKACJE 1 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 2 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 3 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 4 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 5 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 6 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 7 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 8 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 9 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 10 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 11 (pdf) – LITERKI

LITERKI

PDF

CZARNO-BIAŁE

Dodatkowo przygotowałam czarno-białe literki z motywem plaży, ten wzór można drukować na kolorowych kartkach, nie tracą dużo tuszu w drukarce tak jak jest to w przypadku kolorowych literek 🙂

WAKACJE czarno-białe (pdf) – LITERKI

Jak Wam się podobają takie literki???

Na stronie znajdziecie jeszcze inne wzory literek, które są TUTAJ !


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?