Kto z nas nie marzy o wakacjach i gorącym lecie 🙂 ale nawet podczas upalnych dni nie możemy zapominać o naszych przedszkolnych dekoracjach sal, dlatego przygotowałam kilka wzorów literek, które mogą zdobić Wasze wakacyjne gazetki 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI

PDF

MUSZLE

Tym razem zacznę od wzoru literek jakich jeszcze do tej pory nie robiłam, te są pierwsze 🙂 więc niedoskonałe, a powstanie z nich napis WAKACJE!

Powyżej możecie zobaczyć jak taki napis będzie wyglądał, a poszczególny literki, z których powstanie znajdziecie w pliku poniżej. Literki tworzące ten wzór są zamieszczone na osobnych kartkach i trzeba je po prostu powycinać, a następnie ułożyć z nich napis  🙂 Może komuś się spodoba 🙂

WAKACJE muszle (pdf) – LITERKI

Co myślicie o takich literkach???

LITERKI

PDF

KOLOROWE WYPEŁNIENIE, A WIĘC DO WYBORU DO KOLORU 🙂

Z poniższych wzorów literek możecie stworzyć takie napisy jak: WAKACJE!, LATO!, JUŻ LATO!, WAKACJE TUŻ, TUŻ…, TO JUŻ WAKACJE! JUŻ LATO itd. 🙂 Wzorów jest naprawdę dużo, więc może każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Wystarczy pobrać literki, które podobają  się Wam najbardziej, wydrukować, zalaminować i wyciąć 🙂

WAKACJE 1 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 2 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 3 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 4 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 5 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 6 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 7 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 8 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 9 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 10 (pdf) – LITERKI

WAKACJE 11 (pdf) – LITERKI

LITERKI

PDF

CZARNO-BIAŁE

Dodatkowo przygotowałam czarno-białe literki z motywem plaży, ten wzór można drukować na kolorowych kartkach, nie tracą dużo tuszu w drukarce tak jak jest to w przypadku kolorowych literek 🙂

WAKACJE czarno-białe (pdf) – LITERKI

Jak Wam się podobają takie literki???

Na stronie znajdziecie jeszcze inne wzory literek, które są TUTAJ !


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?