Co prawda za oknem powrót zimy… ale jakby na to nie patrząc już niedługo mamy Wielkanoc. Z tej okazji przygotowałam kilka nowych szablonów liter, które mogą zdobić Wasze gazetki. Z poniższych wzorów ułożycie między innymi takie napisy jak: WIELKANOC, TRADYCJE WIELKANOCNE, KIERMASZ WIELKANOCNY. Niestety nie ze wszystkich wzorów powstaną te napisy. Dodam, że literki nie są ułożone w kolejności i w ciągu nie tworzą żadnego sensownego napisu. Zatem należy wydrukować w odpowiedniej ilości tylko te, które potrzebne są Wam do przygotowania napisu.


NAPISY WIELKANOCNE

WIELKANOC napis 1

WIELKANOC napis 2

WIELKANOC napis 3

WIELKANOC napis 4

WIELKANOC napis 4 (dodatkowe litery)

WIELKANOC napis 5

WIELKANOC napis 5 (dodatkowe literki)

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Natomiast >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze kilka innych wzorów wielkanocnych liter 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

2 komentarze
  1. Karolina 4 lata temu

    hej. można prosić napis kiermasz wielkanocny?

  2. Beata 2 lata temu

    Super

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?