NAPISY WIELKANOCNE

Co prawda za oknem powrót zimy… ale jakby na to nie patrząc już niedługo mamy Wielkanoc. Z tej okazji przygotowałam kilka nowych szablonów liter, które mogą zdobić Wasze gazetki. Z poniższych wzorów ułożycie między innymi takie napisy jak: WIELKANOC, TRADYCJE WIELKANOCNE, KIERMASZ WIELKANOCNY. Niestety nie ze wszystkich wzorów powstaną te napisy. Dodam, że literki nie są ułożone w kolejności i w ciągu nie tworzą żadnego sensownego napisu. Zatem należy wydrukować w odpowiedniej ilości tylko te, które potrzebne są Wam do przygotowania napisu.

NAPISY WIELKANOCNE

WIELKANOC napis 1

WIELKANOC napis 2

WIELKANOC napis 3