PIRACKIE KARTY PRACY

Na stronie znajdziecie kilka inspiracji na zorganizowanie pirackich zabaw waszym podopiecznym… dlatego pomyślałam, że miłym urozmaiceniem takich zabaw mogą okazać się karty pracy 🙂 Przygotowane przeze mnie zadania są w wersji czarno -białej 🙂 a same materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


KARTY PRACY

PDF

PIRACKIE KARTY PRACY 1

PIRACKIE KARTY PRACY 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...